Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Flami

2017. május 20.

Újsághoz csomagolt kis mintám van nekem is.
Az összes újságcsomag ki volt bontogatva, egy kivételével, amit elhoztam. Úgy látszik, sokan szerették volna kipróbálni....
A hab állag szuper, újdonság számomra a folyékony tusfürdők, szappanok után! :)
Viszont ez a termék számomra közepes, mert illatában elmarad a Balea-s habok mögött és majdnem kétszer annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

Újsághoz csomagolt kis mintám van nekem is.
A hab állag szuper, újdonság számomra a folyékony tusfürdők, szappanok után! :)

Bubucim

2017. május 14.

Újsághoz kaptam egy mini változatot. Hát.... Csak a kezemen próbáltam, de nem érzek tisztító hatást, és az illata is borzalmas. Szerintem köze nincs a tipikus Niveás illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

dalmuska

2017. április 13.

Rendkívül száraz bőröm van, főleg a mellkasom, oldalam és a combjaim a kritikus területek. Ennek hatására vettem meg ezta a terméket. Jól hidratál, bár egy kis testápoló is elfér mellé, főleg az én bőrömre.
Viszonylag sokáig elég. Az illata pedig maga a mennyország, klasszikus Nivea illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

PaNel95

2017. április 9.

Karácsonyra kaptam anyukámtól, de csak most jutottam el oda, hogy kipróbáljam. Nagyon megszerettem már elsőre is! Az állagával gyorsan kibékültem. Olyan hangja van, amikor a habot kinyomom a flakonból, mint a borotvahabnak, de a hab viszont nagyon finom puha. Szerintem nincsen erős illata sem, hiszen magamra kenéskor is alig érződik, ami tetszik benne, hiszen annyira nem kedvelem az erős illatokat.
Én úgy szoktam használni, hogy bekenem vele az egész testem, és icipicit rajtahagyom, majd ezután öblítem le.
A bőröm puha és jó illatú lesz. Télen lehet nem lenne elég ez a hidratáló hatás, de eddig úgy érzem ilyen melegebb időkben elegendőnek tűnik.
Az illata nagyon picit érződik fürdés után is, ami nagyon jó, hiszen párom meg is dicsérte, hogy milyen kis pihepuha jó illatú a bőröm tőle. :3
Talán az a negatívuma, hogy nem mindig tudom belőni, hogy pontosan mennyi habot nyomjak ki a flakonból. A hab nagyon gyorsan eloszlatható, viszont egész testre 2-3 kinyomásnyira szükségem van, hogy elegendő jusson mindenhova, így hamarabb elfogy egy ilyen flakonnal, mint egy hagyományos tubus tusfürdő, pedig nem nyomok ki sokat belőle.
De bőven elég, ha csak nagyon vékonyan visszük fel a testre. Legalábbis én érzem a hidratáló hatását úgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

vl

2017. március 8.

Magamtól biztos nem vettem volna meg, DM-boxban volt még vmikor ősszel. Azóta kinn csücsül a fürdőben és várja hogy elfogyjon, ami nem most lesz és nem azért, mert annyira sok lenne benne, hanem mert egyszerűen ez az a termék amit nem tudok hova tenni, hogy ennek így mi értelme van... Mintha borotvahabbal kenegetném magam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

KicsiRebel

2017. március 7.

Én nagyon szeretem, tetszik, hogy ilyen borotvahab-szerű :D Az illata is nagyon jó. De sajnos nem eléggé hidratál, és nem is olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

umpalumpa

2017. február 16.

Nálam ott szakadt el a cérna, amikor letört a fújóka-fej. Pedig aztán nem gyötörtem, mert egy fürdés elég is volt vele. Túl illatos, nem tisztít rendesen, vakarózom utána. Vicces a hab állag, ezért a kisfiamnak nagyon tetszik. Úgy fog elfogyni, hogy néha engedem neki, hogy 1-2 nagy habgolyót eljátsszon a kádban. Inkább játszik vele,mint magára keni, szerencsére, ugyanis az ő bőrét is birizgálja. Fagyinak, tejszínhabnak használja kis műanyag tölcsérben, bögrécskében gyerek módra :) Emiatt a móka miatt kap a termék 2 csillagot, egyébként a totálisan felesleges, vacak kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 16.

SimonEdina

2017. február 2.

Nagy újdonság és rettentő jó ötlet volt ez a hab állag. Semmi különlegességet nem tapasztaltam, nem hidratál jobban egy másik tusfürdőnél, olyan átlagos; viszont én elég sokat szoktam nyomni belőle, hogy mindenhol rendesen érezzem a habot magamon, (ezért lehet hogy nem gazdaságos) mindezt leszámítva nekem tetszik ez az állag, egyáltalán nem emlékeztet a borotvahabra, a tejszínhabra inkább :)
Normál kiszerelést használtam, sajnos az utolsó negyedével problémám volt, nem igen akart kijönni a flakonból.
Nekem az illata fürdés közben nem tetszik, annyira sok, mintha el akarnék fulladni tőle. Amikor megtörölköztem, akkor kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

katuc77

2017. január 17.

Két darab minta terméket kaptam ajándékba. Megmondom őszintén, nekem ez a hab állag nem igazán jött be. Az illata, mint minden klasszikus Nivea terméknek, nagyon finom, én kifejezetten szeretem. De nem adott számomra semmilyen plusz élményt a használata. Én is úgy érezem, hogy többet használok el belőle, mint egy normál tusfürdőből. Nekem ráadásul hiányzik az a habzás, amit megszoktam a normál tusfürdők használata során. Talán pont ennek hiánya miatt nem érzem azt, hogy megfelelően tiszta lennék, és nem érzem azt a jóleső felüdülést sem, amit amúgy kellene. Biztos, hogy nem adok ki pénzt érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 17.

Enci90

2017. január 17.

Csodálatos érzés ezzel a habbal tusolni. Könnyű elkenni és táplálja a bőröm. Igazi luxusélmény ezzel mosakodni. Az illata a megszokott nivea illat, amit én személy szerint nagyon szeretek, és viszonylag sokáig érződik még a bőrömön. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.