Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eszter.073017

2016. november 15.

Őszi DM dobozzal szereztem be. Aki szereti az igazi Nivea Creme illatot, ezt is kedvelni fogja. Én nem vagyok oda érte, így ez nem telitalálat nálam. Az állaga is furcsa, borotvahabra emlékeztet. Nem szárít és jól tisztít, de nekem nem kellemes vele a zuhanyzás. Elhasználom, de nem nem fogom megvenni a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

ganett

(!)
2016. november 14.

Nagyon szeretem ezt a hab állagú tusfürdőt. Alapból is rajongok a nivea testápolási termékeiért, de ez a tusfürdő különösen a szívemhez nőtt, élmény ezzel a lágy, krémes habbal a zuhanyozás. Nem szárítja a bőrömet, sőt valamelyest hidratál, az illata klasszikus, finom nivea illat. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 14.

Erina

2016. november 13.

Fürdés Nivea illatú borotva habbal :) Cosmo mellé volt kicsi flakon, így megvettem. Nagyon sokáig elég mert hiába kicsi, nem kell sokáig nyomni mégis nagyon sok habot képez csak jól fel kell rázni. Élmény a fürdés vele, tipikus Nivea illat, amit sokáig érezni is, nem illan el ha lemosom a habot. Lágy és krémes, mintha sűrű tejszínhab/borotva hab lenne.Egyáltalán nem szárítja a bőröm, sőt mintha még kicsit hidratálná is. Jöhet nagyban, világos kékben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Piedra

2016. november 11.

Mini marie claire-hez volt ilyen kis kiszerelésben minta, szóval éppenhogy kipróbáltam.
Oké, hogy hab, de totál meglepődtem, hogy habból is sűrűbb verziós. :) Mintha borotvahabot kentem volna a testemre. Viszont imádtam közben azt az intenzív, orrnak kellemes tipikus Nivea-illatot. :)
Csekély mértékben éreztem a selymességet a bőrömön, bár lehet nagyobb mennyiséget kellett volna használnom zuhanyozás közben.
Viszont sajnos a hab állag miatt hamar elfogyna, ezért szerintem rendes termékben, tehát nem mintában, nagy valószínűséggel nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

dorka007

2016. november 6.

Ajándékba kaptam ezt és a világoskék változatot is, és nekem kifejezetten tetszik ennek az illata, a világoskéket még nem próbáltam. A hab formula is jó szerintem, én szeretek vele tusolni. :) Az ára kicsit borsos, magamtól nem biztos hogy megvenném, de összességében jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

galysos

2016. október 27.

Update:
Egy hónapja használom, még mindig van benne, pedig teniszlabda méretű habot használok minden nap. Igaz, alaposan felrázom fújás előtt.
Sajnos nem hidratál eléggé, testápolót kell használni utána, pedig az én bőröm nem száraz, az "extra silky skin" felirat a flakonon becsapós. Az illata továbbra is tetszik és nem untam meg a hab állagot. Inkább veszek drogériás saját márkás tusfürdőt, azok nekem jobban beváltak.

DM boxban volt, nagyon örültem neki, mert rég szerettem volna kipróbálni.
A hab állag elég furcsa, mintha borotva habbal kenném be magam. Nekem tetszik az illata, a Nivea tégelyes krém illatára hasonlít, de elég gyenge, nem tartós.
Jól ápol, puha bőrt eredményez.
A kiadóssága egyelőre nagy kérdés, egy hete használom csak.
Az árat sokallom érte, ezért is vártam a vásárlással.
Összességében 4*, mert különleges élmény hasznalni és tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Update:

DM boxban volt, nagyon örültem neki, mert rég szerettem volna kipróbálni.
Jól ápol, puha bőrt eredményez.
A kiadóssága egyelőre nagy kérdés, egy hete használom csak.
Az árat sokallom érte, ezért is vártam a vásárlással.
Összességében 4*, mert különleges élmény hasznalni és tetszik az illata.

niksss00

2016. október 24.

Praktikus ez a hajtógázas kiszerelés, nagyon egyszerű a termék használata ennek köszönhetően. Klasszikus, jól ismert Nivea illata van, amit én imádok.
Nem kell belőle túl sokat használni egy zuhanyzáshoz, elég sűrű hab jön a flakonból. Számomra kellemesebb a tisztálkodás ezzel a tusfürdővel, mint a hagyományossal, viszont drágállom, és az árához képest nekem elég gyorsan elfogyott (gyorsabban, mint a sima, normál méretű tusfürdők).
Én ajándékba kaptam, a pozitívumok ellenére magamtól valószínűleg nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Ingrid123

2016. október 18.

Az őszi DM box-ban jutottam hozzá, így utólag azt gondolom másképpen nagyon sajnálnám, ha 900 Ft- ot adtam volna érte. Nekem az illata férfias, inkább borotvahabra emlékeztető. Az állaga jó sűrű hab, de nem érzek ápolást tőle, szerintem inkább szárít egy kicsit. Az illata nem tartós, mondjuk ez jelen esetben inkább előny :-) Ráadásul a mennyisége sem túl nagy, rövid használat után elfogyott. Viszont a 9 éves fiam boldogan zuhanyzott vele, neki jó buli volt habot fújni magára. .-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

Nadin0318

2016. október 12.

Hát.... finom az illata, de nem vettem észre, hogy ápolná a bőrömet. Nem lett puhább, vagy hidratáltabb tőle. Az állaga először tetszett, gondolom, az újdonság varázsa miatt, de aztán egyre inkább olyan érzésem volt a használata közben, hogy ez egy borotvahab. Elhasználom, de többet nem fogom megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

kismadár

2016. október 10.

Jól lehet vele fürdeni, jól habzik, jól tisztít, nem irritál, nem szárít, de nem lett a kedvencem. Semmi extrát nem tud, a varázs, hogy "jajj de jó habbal fürdeni" kb. 3 napig tart. Nem lett tőle se puhább, se jobb, se rosszabb a bőröm, mint bármilyen más tusfürdőtől. Az illata klasszikus kék tégelyes Nivea krém illat, ezt nagyon szeretem, de mégis csalódást okozott, mert semeddig sem tart! Ahogy leöblítem magamról, nyoma sincs az illatnak! Egyáltalán nem lehet érezni fürdés után. Illetve az árát sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.