Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ennie86

2016. október 9.

Nekem ez nagyon bejön!! :) A kemény hab állag először meglepett, de nagyon jól használható. Nagyon finom illata van ami fürdés után is megmarad. :)
Puha, selymes bőrt eredményez. Egyáltalán nem szárít. Tuti kipróbálom a testvérkéjét is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Gina77

2016. október 7.

Ár érték arányban túl drágának tartom. Hiába próbáltam spórolni vele, kb. 2hét alatt elfogyott, míg egy normális tusfürdő kb 1 hónapig is elég. Biztosan nem fogom újra vásárolni, az árából 2 tusfürdő is kijön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

csboglarka88

2016. október 3.

Én ezt imádom. Tetszik az állaga, illetve az is, hogy nem az a megszokott tusfürdő. Fürdés után sokáig megmarad az illata. Az adagolása egy kicsit nehézkes, sosem sikerül eltalálni a megfelelő mennyiséget, sokkal több kijön belőle, mint ami kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

goracka

2016. október 3.

Egyáltalán nem lett hidratáltabb a bőröm, mint akármelyik másik tusfürdő használatakor. Az adagolása is ésszerűtlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

annama

2016. október 2.

Hát én örülök, hogy valaki kitalálta a tusolóhabot, nem csöpög, mint a tusfürdő, nem kell annyit dörzsölni a bőrt, mint a szappannal, kellemes vele fürdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

csill87

2016. szeptember 25.

Nekem nagyon bejött ez a hab állag, olyan mintha hajhabbal tusolnék, mert kemény az állaga, nagyon vicces! Az illata szerintem inkább férfias, mint nőies, de nem zavar, finom. Jó vele elszórakozni, szerintem határozottan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Nicu

2016. szeptember 25.

Megvettem kíváncsiságból. Jó ez a kemény hab állag, de kicsit fura. Nem rossz, de túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

kovacsrekaa

2016. szeptember 21.

Dm-tol kaptam ra kupont, igy olyan 680 forint korul vettem. Az otlet jo, de szerintem draga masreszt en nem tudom jol adagolni. Vagy keves vagy sok.. Nagyon hamar el is fogyott. Biztosan nem veszem ujra, egy probat megert de inkabb maradok a muanyagflakonos nivea tusiknal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

kisvirci

2016. szeptember 16.

Illatra nagyon finom, de az ígért hatás az teljesen elmaradt.....sajnos nem kedveltem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

PETRA820718

2016. szeptember 11.

Imádom!
Betartja amit igér, bár nem olcsó, de újravevős!
Új kedvenc!
Remélem sokáig elérhető lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Imádom!
Betartja amit igér, bár nem olcsó, de újravevős!
Új kedvenc!
Remélem sokáig elérhető lesz.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.