Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Nivea Silk Mousse Creme Soft ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes és lágy bőrérzetet nyújt, míg a kellemes illat elvarázsolja az érzékeket.Élvezd a selymesen puha és hidratált bőr élményét tusolás után

Szerkesztői kedvencek: 2016 június

Jelizz

2018. január 6.

Le akciozva vettem, egy probat meger! En inkabb a Nivea csaladboll mint a smooth vagy a soft termekeket szeretem. Kellemes kremes habocska olyan mintha borotva habbal furdenek😃 jo illata van. Nem hozott tulsagosan is lazba de egy probat megert. maradok a tusfurdoknel 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Andrea1985

2017. december 18.

Finom az illata. Pont.
Nekem valamiért jobban esik hagyományos tusfürdővel fürdeni, tisztábbnak és hidratáltabbnak érzem a bőröm a sima krémtusfürdők használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Finom az illata. Pont.

Scheszter

2017. december 16.

Egyszerűen imádom! Minden illatban! Az állaga valami mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Egyszerűen imádom! Minden illatban! Az állaga valami mesés!

emeseee6

2017. december 14.

Általában a legkevésbé sem érdekelnek a tusfürdők,illatukat leszámítva mind ugyanazt tudja. De ez nagyon kis jópofa.(Ráadásul én egy citromosat kaptam,valami limitált,állati jó az illata.) Sokkal jobb ez a hab állag,mint amit nekem kell felhabosítani. Ezentúl csak ilyet fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

eniko04

2017. szeptember 26.

Ez a habbal tusolás szerintem nagyon szexi dolog :D Szeretem az illatát és az állagát is, nem szárított, sőt talán kevésbé igényeltem a testápolót is. Viszonylag sokszor ki lehet fogni akciósan, nem ez az állandó tusfürdőm, de én az árát sem érzem olyan vészesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

kispocsi

2017. szeptember 20.

Egyszerűen imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Egyszerűen imádom!!!

mayernoemi

2017. augusztus 31.

Nagyon megörültem amikor a boltban megláttam.Nagyon szép a doboza is.A benne található hab pedig nagyon jó. Felrázás után a hab kinyomva megnő,nem kell túl sokat használni belőle.Finom illatuk van,és tartós az illatuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Bettu

2017. augusztus 26.

Nagyon tetszik. Az illata nivea, semmi extra. Az eredmény finom, puha bőr. Kicsit nekem olyan, mintha borotvahabbal kenegetnem magam:D eleg belőle keveset nyomni. Első fürdésnél kicsit túlzásokba estem vele.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Szityike

2017. július 18.

Ajándékba kaptam, de imádtam végig és most, hogy elfogyott gondolkozom rajta, hogy újravegyem...
Csak az ára az, ami kicsit visszatart, de igazán kellemes vele a tusolás, szuper Nivea illatot hagyva maga után, amit egyszerűen imádok!!
Az elején számomra is furcsa volt, hogy egy habot kell elkenni a testemen, de gyorsan megszerettem!
Utalázhoz, sportoláshoz tényleg kiváló ötlet ez a kiszerelés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Utalázhoz, sportoláshoz tényleg kiváló ötlet ez a kiszerelés!

senskin

2017. július 18.

A DM.ben szép fehér nívea feliratos törölköző járt mellé, így megérte. Kissé furcsa érzés volt vele fürdeni, mert olyan elsőre, mint egy borotvahab. Vízzel már nem szabad keverni, ezért gazdaságtalannak tűnhet, de ez mellékes. Nagyon jó ápoló hatása van, nem hagy a bőrön csúszós érzetet, de nem szárítja a bőrt. Ezerszer inkább ez, mint az Yves Rocher bármelyik szárító tusolója!
Amúgy, otthonra nem egy túl szükséges termék szerintem. Utazáshoz praktikus lehet, mert nem kell félni, hogy kifolyik. Szerintem ez egy mobil tusfürdő, bármikor a táskába dobható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.