Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 19.

Kategória:   Tusfürdők

Nivea Silk Mousse Creme Soft ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes és lágy bőrérzetet nyújt, míg a kellemes illat elvarázsolja az érzékeket.Élvezd a selymesen puha és hidratált bőr élményét tusolás után

Svetlana

2017. július 15.

Finom az illata, selymes a habja és sokáig érződik még a bőrömön fürdés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Finom az illata, selymes a habja és sokáig érződik még a bőrömön fürdés után.

CChanel

2017. július 13.

Finom az illata és nagyon jó az állaga is. Próbáltam más hab állagú tusfürdőket is (Balea-t több illatban, Kneipp-et), de ez jött be leginkább. Ez, és a sötetkék változata is egyformán jó. Ezeknek dúsabb a habja, mint a többi márkájúnak, és olyan a bőröm utána, mintha zuhanyzás közbeni testápolót használtam volna.
Viszont kicsit lehetne olcsóbb is, különösen, hogy nem tart ki addig, mint egy hagyományos tusfürdő. Csak az ára miatt -1 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Lorna

2017. július 9.

Mintha pihi-puhi habtejszínnel zuhanyoznék. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Mintha pihi-puhi habtejszínnel zuhanyoznék. Újravevős.

monika.t

2017. július 1.

Dús, krémes hab jó érzés vele tusolni, főleg ebben a nagy hőségben. Kellemes friss érzést és tisztaság illatot hagy maga után. Ráadásul utazáshoz is praktikus mert nem kell fürdőrózsát vinni a tusfürdő felhabosításához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

vikee06

2017. június 8.

Próbáltam megszokni hogy habbal zuhanyozzak,de nem jött össze..
Viszont,borotválkozási habnak,illetve zuhany közben az arcomról a sminket majdnem teljesen lehozta :)
Nálam erre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Próbáltam megszokni hogy habbal zuhanyozzak,de nem jött össze..
Nálam erre jó.

Kingácska0807

2017. május 19.

Nekem annyira nem jött be. Jó ez a hab állag, kiadós,de annyira nem érzem,hogy tisztítana, illetve engem nem is hidratál egyáltalán. Az illata finom, de a tudásához képest kissé túl van árazva. Legközelebb kipróbálom a Balea tusihabjait inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

ancsi97

2017. május 8.

Nem szeretem az illatát,sem az állagát.A patron elég hamar elfogyott belőle,pedig még lenne benne hab :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Sisszy

2017. április 18.

Az egyik kedvenc tusolóhabom. Az illata visszafogott, de később is érezni, az állaga nekem pont jó, elég kemény és nem esik össze a kezemben. Szívesen újraveszem. (Bár előtte még van pár tusolóhab a piacon amit szívesen kipróbálnék :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

lamark

2017. április 17.

Tetszik az állaga, hogy hab.
A csomagolás is jó praktikus.
Az illata is nagyon jó, csak sajnos nem sokáig érződik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Tetszik az állaga, hogy hab.
A csomagolás is jó praktikus.
Az illata is nagyon jó, csak sajnos nem sokáig érződik... :(

yudiger

2017. április 14.

Nagyon szeretem a hab állagát és az illatát is. Nekem bejön. Nem szárít, kellemes érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.