Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Nivea Silk Mousse Creme Soft ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes és lágy bőrérzetet nyújt, míg a kellemes illat elvarázsolja az érzékeket.Élvezd a selymesen puha és hidratált bőr élményét tusolás után

Szerkesztői kedvencek: 2016 június

marazaniko

2017. január 6.

Nagyon szuper ez a tus(fürdő)hab, imádom az illatát, olyan jó érzés és selymes használni. Kb. egy hónapig elég, de van, hogy napi kétszer is tusolok vele. Nekem a hidratáló hatása kevés, bár amúgy is száraz a bőröm, főleg így télen, így naponta/kétnaponta muszáj valami testápolót is felkennem még utána. Mindenképpen újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

takacsanki

2017. január 6.

Szokásos szuper Nivea hatás, csak mellé egy egészen aranyos játék az egész fürdés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

HevesPetra

2017. január 2.

Furcsa volt először, de igazából tetszik ez a hab állag. Nem a hagyományos niveás illat, de tetszik. Rajtam elég hosszan érezni tusolás után. Hidratálni az én bőrömet kevés, ettől függetlenül azért valószínűleg egy darabig mindig lesz belőle a fürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Angyalkaja

2017. január 1.

Jó vele tusolni, kellemes az illata, nem szárít, utazáshoz szeretem vinni, nem folyik ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

kalmaniki

2016. december 31.

Érdekes termék, először a Balea hasonló tusfürdőhabját próbáltam ki, de ez valamivel jobb, mert keményebb habot képez és sokkal puhább lesz tőle a bőröm. A hab állagot meg kell szokni, először nem éreztem tisztának tőle magam, de most már szívesen használom. Egyedül az illata nem tetszik, de ez ízlés kérdése. Nem egy nélkülözhetetlen darab, de egyszer érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

lillyofthew

2016. december 28.

Nagyon kellemes és tartós az illata, könnyen eldolgozható a bőrön. A testápolókat nem szeretem túlzottan, ennek a terméknek köszönhetően nincs is szükségem a használatukra. Az ára valóban elég magas, de ha valaki nem extrém száraz bőrű, egyből megspórolhatja a testápoló árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Nekem nagyon tetszik. Isteni illata van, nem szárítja a bőröm és tetszik az állag is, viszont az árát kicsit túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

niki123

2016. december 23.

Nagyon jópofa termék, márha lehet így jellemezni. Első használatra furcsa volt, mintha borotva habbal kenegettem volna magam. De igaz, hogy nagyon jó, hosszan tartó illata van és a bőrömnek is jót tesz. Igazából csak az a bajom vele, higy nem valami gazdaságos. Azért 800 Ft... Nyeh... Egyszer-egyszer belefér. Az tutu, hogy nem fogom rendszeresen vásárolni, de egyszer megéri kipróbálni, harmadik használatra meg úgyis elvész az újdonság varázsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

kismadár

2016. november 21.

Nagyon finom illata van, olyan Niveás, de mégsem az a klasszikus kék tégelyes Nivea illat, hanem valami könnyedebb, de tényleg nagyon isteni illat! Elég kemény a hab, olyan, mint a borotvahab. Jól lehet vele fürdeni, nem irritál, nem szárít. Én extra ápolást nem vettem észre, bár nem száraz a bőröm, hanem normál, fürdés után ezzel is ugyanolyan a bőröm, mint más tusfürdőkkel, semmi változást vagy hidratálást nem veszek észre. Szerintem jó kis cucc, de azon túl, hogy pár napig új élmény volt habbal fürdeni, nekem semmi többet nem adott, mint akármilyen más tusfürdő. Az illata rólam sajnos hamar elillan, fürdés után maximum fél óráig tiszta, friss illatom van, de nem lehet órákig vagy reggelig érezni. Szerettem, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

eperturmix

2016. november 20.

Tök jó kis cucc.Olyan mint a borotvahab,és szerintem elég sokáig elég lesz.Nagyon jó vele zuhanyozni,könnyen eloszlatható.Jó az illata,ami elég tartós fürdés után is, simává teszi a bőrt, és tényleg nem kell utána testápolózni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.