Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Nivea Silk Mousse Creme Soft ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes és lágy bőrérzetet nyújt, míg a kellemes illat elvarázsolja az érzékeket.Élvezd a selymesen puha és hidratált bőr élményét tusolás után

Szerkesztői kedvencek: 2016 június

gnesh

2016. november 19.

nagyot csalódtam ebben a termékben, a kivitelezése és használata tetszik, de egy kicsi változást érzek csak a bőrömön, és az is negatív, mintha ragacsos, érdes lenne a bőröm utána. biztosan nem veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Brielle1999

2016. november 15.

Imádom a Nivea termékeket, de ez nem jött be: mintha borotvahabot kentem volna magamra. Ezenkívül száraz. érdes tapintásúnak éreztem utána a bőrömet.
A mennyiséghez képest az ára is magas. Csak Nivea tusfürdőt használok, de ilyet többé nem vennék még akciósan sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

esim

2016. november 14.

Minden túlzás nélkül imádom! Nem ragacsos, klasszikus nivea illatú, sokáig elég, praktikus csomagolás. Kicsit tartottam tőle, most már alig várom a következő vásárlását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

ftmea13

2016. október 27.

Régebb óta szemezek vele, és nem rég végre beruháztam rá. Bár az ára elég borsós, és a kiszerelése sem nagy, de kíváncsi leszek meddig fog kitartani egy flakonnal. Én először szerencsétlenkedtem vele, mert ha tusolószivacsra nyomtam rá, alig habzott, már meséltem is barátnőimnek, hogy egyáltalán nem habzik, aztán egyik fürdés alatt kipróbáltam simán kézbe, hát láss csodát habzott :D Lehet csak én voltam szerencsétlen, és nem gondoltam ebbe bele. Nagyon kevés is elég volt, és nagyon jó puhává varázsolja a bőröm. Valóban nem kell testápoló, viszont ha valakinek nagyon száraz a bőre, szerintem azért az kell. Imádom:) De azért lehetne többször akciós vagy alacsonyabb az ára:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

birdie

2016. október 25.

Csodás illat, csodás állag, csodás hatás :) Ezt nem is ragoznám tovább. Kellemes a bőrön használat közben. És nem kell utána testápoló. És az illatát is érzem még magamon utána egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

nemethanna196

2016. október 25.

Nagyon izgatott lettem mikor megjelentek ezek a termékek, még sosem próbáltam hasonlót és kifejezetten érdekesnek tűnt az ötlet, így azonnal megvásároltam és egy szempillantás alatt megszerettem.
Az illata isteni, a tipikus Nivea-aroma egy kis plusz édességgel meghintve. Nagyon tiszta és friss érzést kölcsönöz, ez sokáig meg is marad, abszolút kellemes, egyáltalán nem tolakodó.
Az állag is valami isteni, egy kis luxus érzetet kölcsönöz a tusoláshoz. Mindig is vágytam a habfürdők nyújtotta élményre, végre hasonlót tapasztalhatok zuhanyzás közben is. A finis, például egy borotvahabhoz hasonlítva nagyon tömör és gazdag, azonban könnyen habzik és eloszlatni is jól lehet.
Nekem nagyon szimpatikus az elgondolás, a kék változatot is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Nekem nagyon szimpatikus az elgondolás, a kék változatot is ki fogom próbálni.

generalnagy

2016. október 21.

Nekem nagyon tetszik ez a tusfürdő hab. Tök jó az állaga, finom az illata, alaposan tisztít. Én nem igényeltem utána a testápolót sem, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Theresia

2016. október 18.

Csak nem bírtam ellenállni én se, és szeptember elején megvettem. Nekem egy hónapig volt elég, szóval annyi ideig kitartott, mint egy sima tusfürdő.
Érdekes dolog ez a habbal fürdés, elég kemény hab jön ki a flakonból (kb. mint egy hajhab, olyan az állaga), de könnyen el lehetett oszlatni. Jól tisztított, nem éreztem úgy, ahogy mások írták, hogy nem tisztít eléggé, az illata is kellemes, nem tolakodó, de mondjuk nem is marad meg sokáig a bőrön. Nem szárította a bőröm, de nem is mondanám, hogy hidratált volna.
Utazni nem utaztam vele, de arra pl. tök jó lehet, ugyanis semmi nem folyhat ki a flakonból.
Őszintén megmondva egynek jó volt, inkább csak játékosságból vettem meg, hogy de jó, hab jön a flakonból :), de újra már nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Black Fairy

2016. október 9.

A kék verziót megkaptam DM kedvencek dobozzal, viszont az nivea krém illatú, és nemrég fogyott el a nivea krém illatú vonalból két termékem is, így egy kicsit soknak éreztem...Ezért megvettem Glamour-napokon ezt (Müller -20% végösszegivel)...

Az illata nagyon kellemes, az állaga picit keményebb hab, de nagyon kényelmes, azzal a felkiáltással próbáltam ki, hogy "vannak azok a napok, amikor az ember talpig habba burkolózna"...Olyan kényeztető vele a zuhanyzás, az illat, a selymessége, nem is kell olyan sokat használni egyszerre, szépen eloszlatható, én nekem a tisztaság érzet se hiányzott vele (sokaknál olvastam, hogy nem érezték maguk tisztának utána, nekem ilyen gondom nem volt).

ÉS...a hozzám hasonlóan lusta, testápolást elsunnyogó embereknek mindenképp ki kell próbálnia...Nagyon selymes, puha, hidratált bőröm lesz tőle - ilyet utoljára a TBS shea-vajas testradírja után éreztem, mindkét esetben olyan vagyok, mint Peter bedrogozva a Family guy egyik epizódjában...(amikor Brian és Stewie között ül, és minden olyan puuuuuha éés selymeeees ééés minden annyira faaantasztikuuus...drog se kell hozzá, csak ez a termék! :D)
Szóval...nem is kérdés, öt csillag! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Szóval...nem is kérdés, öt csillag! :D

Gina77

2016. október 7.

Ár érték arányban túl drágának tartom. Hiába próbáltam spórolni vele, kb. 2hét alatt elfogyott, míg egy normális tusfürdő kb 1 hónapig is elég. Biztosan nem fogom újra vásárolni, az árából 2 tusfürdő is kijön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.