Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Nivea Silk Mousse Creme Soft ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes és lágy bőrérzetet nyújt, míg a kellemes illat elvarázsolja az érzékeket.Élvezd a selymesen puha és hidratált bőr élményét tusolás után

Szerkesztői kedvencek: 2016 június

Kremcica

2016. október 7.

Végre hozzám is eljutott, már nagyon vágytam rá. :) Összetevőiben nem a legszebb és az ára is 900Ft-ért sok, de nagyon jó illata van. Tetszik a habmegoldás és hidratál is. Nekem elég egy pici nyomásnyi alkalmanként A sötétkék verziója nekem már illatban nagyon sok, de ez isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

NovakneViki

2016. szeptember 28.

Nagyon jó volt használni, valóban nem kellett utána testápolót használni, talán egyetlen hátránya, hogy az én családomban 3 hét alatt kifogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Pyross

2016. szeptember 5.

Kíváncsi voltam rá, mert szeretem a Nivea termékeket (is), illetve a hab állag megfogott. Kevés is elég belőle, ez nagyon szimpatikus. Kellemes az illata, megfelelően hidratál. Testápoló nélkül használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

borntobe

2016. szeptember 2.

Remek találmány, és szuper minőség. Imádom az állagát, az illatát, hidratál, láv. Most megyek venni egy sötétkéket is. Tesztelésnek testápoló nélkül használtam, nem hiányzott különösebben. Új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Hencida

2016. augusztus 31.

Nagyon meglepett a hab állagú tusfürdő, még soha sem próbáltam. Várakozásokkal teli vártam az estét, hogy kipróbálhassam :) A habból elég kevés is, én elkövettem azt, hogy jó sokat fújtam a tenyerembe, a fele is elég lett volna. A hab állaga kemény, illata tökéletes, utána is érzeni a bőrön. Ára korrekt. Hozza azt, amit egy hagyományos Nivea tusfürdő teszi. :)
Update: Nagyon imádom! Azóta már megvettem a kék változatot is, az teljesen a hagyományos nivea illat. Szeretem, hogy még reggel is érzem az illatát. Mióta ezt használom nem igényelte a bőröm a testápolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

vrgbtt

2016. augusztus 28.

Már akkor szerelem volt első látásra amikor sok-sok évvel ezelőtt lehetett kapni - akkor valamiért beszüntették a forgalmazását. Nekem jobban tetszik a világos kék árnyalatú, mert a másik túl intenzív illatú. Kicsit féltem egyébként, hogy pikkpakk elfogy de nagyon jól bírja! Az egyik legjobb nyári beruházásom volt. Bízom benne, hogy a Nivea nem veszi le ismét a termékpalettáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Fruzsina0620

2016. augusztus 23.

Barátomtól kaptam, hogy látta a TV-ben és biztos tetszeni fog. Kipróbáltam. Oda-vissza vagyok érte! Annyira tetszik az, hogy a tusfürdő maga egy hab. Akárhányszor nyomok ki belőle, mindig olyan érzésem van, mint ha hajhab lenne a kezemben :D. Nagyon durva cucc ilyen szempontból. De csak egy átlagos tusfürdő kicsit érdekes kivitelezéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Andirea

2016. augusztus 10.

nagyon élvezetes vele a fürdés, imádom a hab állagát és az illatát! A sötétkéket vettem most meg miután ez kifogyott, de ez marad a favorit :) Nekem egy hónapig volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

marryjane

2016. augusztus 4.

update: Még mindig szeretem. A párom csak ezzel fürdik, azóta kettesével kell vennem. :))))))

2016.06.26.
Szerintem meg gazdaságos. Egy fél tenyérnyit fújtam ki és elég volt az egész testemre. Borotvahab állagú. Az olajos-hidratáló hatás elenyésző. Tetszik ez a fújós megoldás, nem kell attól félni, hogy kiömlik a táskában mondjuk utazásnál.
Ára is átlagos, szerintem jó termék, sok előnye van a klasszikus tusikkal ellentétben. Nem mondom, hogy újravenném, de ki tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

2016.06.26.

footprint

2016. július 20.

+ Az illata kellemes, a hab nem szárítja a bőrt.
- A pumpa az első használatnál majdnem letört. Nem tudja az ember mekkora mennyiséget nyomjon ki, vagy túl sok, vagy túl kevés. Nem tart annyi ideig, mint egy átlag tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

+ Az illata kellemes, a hab nem szárítja a bőrt.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.