Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Nivea Silk Mousse Creme Soft ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes és lágy bőrérzetet nyújt, míg a kellemes illat elvarázsolja az érzékeket.Élvezd a selymesen puha és hidratált bőr élményét tusolás után

Szerkesztői kedvencek: 2016 június

laracroft

2016. július 17.

Sok pénzt kiad az ember azért, hogy borotvahabbal fürödhessen...... :D
Semmi különös, jó illata van, nem szárít, de a megszokott tisztaságérzetet sem hozza. Ehhez képest viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Sok pénzt kiad az ember azért, hogy borotvahabbal fürödhessen...... :D

zsuzsoka0925

2016. július 12.

Régebben használtam már hab állagú tusfürdőt, így nem volt újdonság az élmény. Én nagyon szeretem, hogy hatalmasra megnő a hab és az illata is nagyon finom. Általában csak azokon a napokon használom, amikor egy kis extra otthoni wellnessre vágyom. Normál tusfürdővel váltva az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

szilvike94

2016. július 9.

Nagyon szeretek újdonságokat kipróbálni, azért is vettem meg, mert kíváncsi voltam, hogy mit tud egy ilyen hab állagú tusfürdő. Szerintem óriási ötlet volt a Nivea-tól, ez az illatcsík amit ha megdörzsölsz olyan illata van mint a terméknek, így szerintem jobban el lehet találni a számunkra megfelelő illatot, én más terméknél még nem találkoztam ilyennel. Egy marék habbal bőven le tudok zuhanyozni, még néha sokallom is amit kinyomok, tömör állagú a hab és az illata is pont olyan mint az illatcsíkon, és mindezek mellet megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

2016. július 6.

Nagyon tetszik a termék. Tetszik a hab állag, szerintem nagyon kiadós, pici mennyiséget is nagyon jól el lehet oszlatni a nedves bőrön. Puha de tömör a habja, finom az illata, nem szárít, nem irritál, könnyen leöblíthető. Van fele ennyiért Baleás tusolóhab, de nekem ez jobban bejön, úgyhogy ennek is 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Fviki

2016. július 3.

Ma már két termékről írtam rosszat itt a KM-en, muszáj egy jó termékről is hírt adnom. Tetszik. Nagyon. Szkeptikus voltam, együtt vettem a Baleással, ami nagyon nem jött be. Eddig gyakorlatilag mindenből jobban bejött a Balea mint a Nivea, így nem fűztem ehhez túl nagy reményeket. De ez jó! A habja kemény, dús, lehet vele fürödni (nem oszlik semmivé, mint a Balea). Nagyon kellemes az illata, nem marad meg fürdés után, de legalább fürdés alatt finomságos. nekem tetszik, jobb mint a Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Lanyokanyukaja

2016. június 26.

Sajnos nem lett kedvencem, mert nyaron sem hidratal elegge. Nem eri meg az arat es nem gazdasagos. Yamuna she vajas tusfurdo az orok szerelem. Ossze sem lehet hasonlitani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. június 26.

Egyáltalán nem gazdaságos a használata, drága, és nem hozza azt a tisztaságérzést, mint a folyékony tusik. Egyetlen pozitívuma, hogy utazáskor nem tud kifolyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 26.

k.ingrid90

2016. június 23.

Alapba én se vagyok oda a Nivea termékeiért. Valahogy sosem hagyott bennem maradandó nyomott egyik termékük se. Ahogy megláttam Rossmann polcán valahogy az futott végig a fejemben, hogy húúú ez kell, biztos szuper termék....szerintem mondanom sem kell, hogy nem lett az a hűha hatás tőle. Először furcsa volt ez a hab állag, de egy idő után megszoktam. Azonban semmi hidratálást nem vettem észre, mondjuk szerencsére nem is szárított. Egynek el ment. Kipróbáltam. Újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Lyanna

2016. június 23.

Olyan, mintha illatos borotvahabbal tusolnék, szerintem nagyon poén. :D Az illata is tetszik, nem tapasztaltam, hogy rosszabb lenne bármivel is egy folyékony tusfürdőnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

editok

2016. június 19.

Hozza a szokásos Nivea tusfürdő hatását.

Pozitívumok:
- Hosszan tartó, tipikus jó Nivea illata van

Negatívumok:
- Nem nagyon tudok az állagával mit kezdeni. Bedőltem a marketinges szövegnek, de nálam a selymes habzás nem hozza a selymes bőrt, olyan érzésem van, mintha borotválkozó habbal tusolnék.
- Az első használhatok alkalmával szárította a bőrömet, utána jobb lett...de selymes és lágy semmiképp sem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Hozza a szokásos Nivea tusfürdő hatását.

Pozitívumok:
- Hosszan tartó, tipikus jó Nivea illata van

Negatívumok:

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.