Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló tusoló hab nem csak tökéletesen hidratálja, hanem a vaníliának és a karamellnek köszönhetően érzékien illatossá is varázsolja a bőrt. A selyemkivonat ráadásul olyan selymessé teszi, amilyenről eddig csak álmodtál.

• A selyemkivonatnak köszönhetően a bőr bársonyosan puha lesz.
  • A vanília és a karamell illata áthatja a bőrödet.
  • Könnyed és gazdag habot képez.
  • Az ápoló összetétel hidratálja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Closet

2018. július 28.

Első tusfurdőhabom, és nem ez lesz az utolsó! Finom, édes illata van, amely fürdés után is érzik még a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Pyross

2018. július 20.

Tetszik az illata és a hab állaga. Tartós a hab, az illat azonban nem. Különösképpen nem lett kedvenc, inkább "különlegesség".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

NettiKadar

2018. július 19.

Nagyon émelyítő az illata:( Borotválkozáshoz elhasználom, de hamar beszívódik így arra sem túl jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Mano1234

2018. július 10.

Leárazva vettem, ez az első ilyen tusfürdőm. Az illata kellemesen édes, fürdés után sokáig megmarad. Állaga kemény hab,olyan mint a borotvahab. Nem kellett belőle sokat használni, meglepően sokáig kitartott, azt hittem hamarabb el fog fogyni.
A bőrömet nem szárította a szokásosnál jobban, lehet ki fogok próbálni néhány másik illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Zsuzsi216

2018. május 22.

50%-os kuponom volt 1 db Nivea tusfürdőhabra és a vanília miatt erre esett a választásom. (Mivel férjem vanília fan, neki szántam.)
Na, ahogy a többiek is írták az illata a buktatója. Sem nem vaníliás, sem nem karamellás.
A tudfürdő amúgy tetszik: dús habja van, nem szárít…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

A tudfürdő amúgy tetszik: dús habja van, nem szárít…

tittus

2018. március 28.

Igen, itt az illat lesz a gyenge pont, én is valami mást vártam :(. Pont emiatt már nem is olyan nagy kedvvel használtam el, pedig amúgy a hatása nagyon jó: dús, illatos hab, tiszta élmény vele a zuhanyozás. Mondjuk picit szárította a bőrömet, talán picit jobban, mint a sima Nivea tusfürdők (mert azok nem szárítanak hehe), de nem volt vészes. Újra nem venném az illata miatt, másik illatban időnként biztos kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Macska27

2018. február 22.

Első hab állagú tusfürdőm és biztosan nem az utolsó. Kuponnal féláron vásároltam meg. Hozza amit ígér, gazdag habot képez, puha lesz a bőröm a használata után és nem szárít. Az illata miatt viszont ezt a terméket nem fogom újra venni. Édes, de sem a vaníliát, sem a karamellát nem érzem benne...ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

babyface

2018. január 13.

mivel nagyon szeretem a két alapillatot nem volt kérdés, hogy a limitált habokat is be fogom szerezni. :) minőségileg hozzák az elvártat, de sajnos illatban nekem mind csalódás. :( nekem ez olyan semmilyen se nem igazán vaniliás se nem igazán karamellás... emiatt hathat kicsit műnek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

HFanni22

2017. december 27.

Minden tetszik: az állaga, a tisztítása, az általa nyújtott fürdőélmény. De az illata óriási csalódás volt, ugyanis nagyon műnek hat. Az olcsó vattacukros kölnik jutottak róla eszembe... Legközelebb a natúr illatút fogom megvenni, ilyen vacak keverékekkel többé nem kísérletezem a Niveánál... Az illat szerintem nagyon meghatározó egy tusfürdőnél, 2 csillagot kap csak a fürdőélményért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Judiit

2017. december 15.

Nem szeretem annyira, mint a sötétkék testvérét. A Nivea megszokott illatától eltérőt kerestem. Tél van, jöhet a meleg , búsós illat. Na ez pont nem az. Mű a végtelenségig. Habzik miegymás, de én az illatától többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.