Nivea

Ár:   870 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2012. március 29.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nivea Soft Általános Hidratáló Krém az arc, a kéz és a test mindennapos ápolására. A jojoba olajat és E-vitamint tartalmazó konnyű formula gyorsan felszívódik a bőrbe. Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

Kiszerelés: 75 ml

AmandaAnonymus

2015. október 13.

Kezemre használom, sokkal jobb, mint a sima nivea krém. Gyorsan beszívódik, hidratál, kellemes az illata. Egyik kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

bugosgizi

2015. szeptember 22.

Most egy ilyen változó korszakon megy át a bőröm. Eddig annyira zsíros volt hogy nem tudtam vele mit kezdeni. Sőt az hogy ezt a krémet megvettem csak rontott rajta hiába csak a szemem környékét kentem vele. A nyomán pattanások fedték a szemöldököm környékét.
De elkezdett az a rész pont szárazzá válni és kenem ezzel a krémmel de most meg nem hogy túlzottan zsíros és nehéz érzésem van tőle hanem így felkenem 2 mp és beszívódik és aztán 10-15 perc és ugyan olyan száraz a bőröm. Pár hónapja meg nem akarta befogadni a bőröm és órákig is állt rajta anélkül hogy bármi érdemi dolog történt volna.
Bár nem hiszem hogy ettől van a változás de érdekességként elmondom: A manna oldalán volt egy bőr típus megállapító teszt. Azt szépen kitöltöttem. Azon száraz/vízhiányos bőrt állapított meg a teszt. Néztem szkeptikusan hogy hát nekem biztos nem... Sok év kínlódás után mertem kijelenteni. Ám két vagy három nap múlva olyan száraz lett a bőröm a szemkörnyékemen hogy csak néztem a tükörben hogy ilyet én még nem igen produkáltam. Bizonyára agykontroll lehet mert mást nagyon nem tudok elképzelni. xD :D

Egyéb megállapításom: Ugye már a tubusra rá van írva hogy arcra. Ezt elregéltem úgyhogy pipa. :D
Az is rá van írva hogy testre. Azt kell mondjam mint testápoló jól teljesít. Nem mondanám csodatételnek amit produkál. Ám ha a könyököm van kiszáradva vagy épp száraznak találom a lábszáramon a bőrt a szőrtelenítés után pár órával ez azért jó szolgálatot tud tenni. Jól bepuhítja. Ám ezen a területen is módjával kell mert különben ilyen enyhe ragacsosság marad utána.
Követező része a feliratnak hogy kézre. Minden negatívum nélkül állíthatom hogy ott fejti ki a hatását a leghatékonyabban. Pl.: Dolgoztam a kertben és foltokban piros és irritált volt a kezem. Bekentem vele kétszer vagy háromszor 15-20 percenként és nem maradt utána bőrkeményedés.

Azt hogy frissítően hidratál azt nem mondanám így a felirat ezen része nekem kicsit túlzás. Sőt a jojoba olajat és az E-vitamint sem kifejezetten mondanám hatékonynak csak annyit tesz mint bármelyik mezei flancos felirat nélküli testápoló.

Update: Mivel már jó ideje használom kissebb kihagyásokkal gondolom a krém kezd kiöregedni hisz az a kellemes Nivea illat átcsap ilyen tömény nehéz fura szaggá. Szerintem ennek a krémnek max két hét és leáldozott. De irritációt nem váltott ki szóval ezért nem ítélek neki pontlevonást.

Update2: Ismerősöm tetováltatott és gondolta hogy ezt a krémet keni rá a vége felé. Nem igazán jött neki össze ugyanis a böre 1 perc múlva égett és feszült és viszketett. Ennyire irritált felületre sose kenjétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

JudithBeauty

2015. szeptember 11.

Elsősorban kézre és arcra használom, mert testápolóként nagyon hamar elfogyna. Arra ott van a 200 ml-es, vagy 300 ml-es tégelyes Nivea Soft. Ezt is csak azért vettem meg, mert akciós volt, egyébként a 75 ml elég borsos árú. Az illata viszont kellemes, jól hidratál, és szerintem kicsit sűrűbb, ezért száraz bőrre az igazi. Az árával nem vagyok kibékülve, inkább a nagyobb kiszerelésű Nivea Soft-ra szavazok, ezért 3 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

PBetti

2015. július 13.

Szeretem, hogy testem bármely részére használhatom könnyen gyorsan beszívódik. Egyedül a kezemre nem elég a hidratáló hatása.Nem véletlenül találták ki a kézkrémet!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Szil76

2015. június 30.

Arcra sajnos nem tudom használni mert allergizál, de kézre és testre tökéletes. Szeretem az illatát, nem folyós az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után kellemetlen olajos réteget és az illata kitűnő. Kicsit drágállom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Boga24

2015. május 9.

Élni nem tudnék enélkül a krém nélkül! :D Mindig a táskámban van egy, és nem is fogy annyira gyorsan. Az árát kicsit soknak tartom a mennyiségért kb 800 Ft, de ezt elnézem neki. Imádom az illatát, és tökéletesen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

Riccah

2015. április 26.

Amikor használom, akkor hidratál, de ez sajnos cseppet sem nevezhető hosszan tartó hatásnak... Nekem nagyon száraz bőröm van, ez a krém jobb volt pár korábban használt készítménynél, de sajnos önmagában akkor sem állja meg a helyét.

Az illata finom, az állaga is jó, kellemesen könnyed, gyorsan beszívódik, nem allergizált, hűsített, nyugtatta a bőrömet, de sajnos nem nyújtott középtávú védelmet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Liora

2015. március 29.

Nekem ez a krém kevésbé jött be. Nem túl szépek az összetevői, annyira az illata sem tetszik és nem is hidratál túlságosan. Maradok az eredetinél, az a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

Виктория

2015. február 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Arcra és kézre használom. Könnyű, gyorsan beszívódik, és finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

niktoria

2014. november 28.

Nappali arckrémnek használom, tényleg frissítő az illata, hamar beszívódik. Jól tudok rá sminkelni is :) Estére a sima kék dobozos niveát használom, ők ketten tették rendbe az arcomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.