Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: KissGabrika, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Kézkrémek

A Nivea Smooth Care kézápoló krém tápláló formulája shea vajat tartalmaz, ami erősíti a bőr védekezőképességét, és ezáltal a kéz puha és lágy tapintású lesz.

Jelizz

2018. január 6.

picit borsos az ara kb. 1000 ft es 100 ml, de egye fene. Uj kulsot kapott azt hiszem hogy szilikon tubusos lett. Amugy praktikus picike taskabedobos partner. Nem rossz, azonnal segit a szaraz kezekken hamar beszivodik de orak mulva ujra be kell kennem a kezeimet. Jo, jo de ennel van jobb is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

wadelka

2017. november 13.

Irodában dolgozom, nagyon megválogatom, hogy milyen krémeket használok, mert nem szeretem, ha zsíros-ragacsos marad minden.
Ez a krém is hagy egy pici selymes réteget a kezemen, de nem zavaró mértékben.
Az illata kellemes, szokásos NIVEA illat, szeretem.
Féláron vettem kuponnal 450 Ft-ért a DM-ben, nem rossz, de azért teljes árat azért nem adnék érte legközelebb.
Még keresem a tökéletes irodai kézkrémet... Ha valaki tud jót, segítsen! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Ez a krém is hagy egy pici selymes réteget a kezemen, de nem zavaró mértékben.
Az illata kellemes, szokásos NIVEA illat, szeretem.
Még keresem a tökéletes irodai kézkrémet... Ha valaki tud jót, segítsen! :)

trillusz

2017. november 6.

Eddigi legjobb kézkrémem. Imádom! Csak az árával nem vagyok kibékülve, drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

nagyheni92

2017. november 1.

Glamour napok alkalmával csaptam le rá! Gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetett maga után és kellemes az illata! A célnak megfelelő! Én lefekvés előtt be szoktam kenni a kezem ha nagyon kifújja ez a tavaszi szél

Update: 100x jobban hidratál mint a világoskék tesója! Először azt vettem meg, az csak azonnal hidratált, de másnap ugyanúgy kiszáradt a kezem. De ezzel azért nem! Sokkal sűrűbb ennek az állaga és sokkal kevésbé szárad ki a kezem más apra! Így nem kell mindennap így a hüvösebb időkben a kézkrémhez nyúljon! Remélem a mínusz fokokban is így fogja tartani magát ez a shea vajas kézkrém 😊🤞🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

pihe

2017. október 6.

Szuperül hidratál, hamar beszívódik, a csomagolását pedig különösen szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Szuperül hidratál, hamar beszívódik, a csomagolását pedig különösen szeretem.

Kuro

2017. szeptember 26.

A tubusát imádom, nagyon egyedi, kézre-illő, könnyen kezelhető a csomagolása. Figyelni kell, ne nyomjunk sokat. Várni kell vele picit, pár percet, míg teljesen beszívódik. Hatásra olyan, mint minden más kézkrém - egy ideig segít a szárazságon, de tartós csodát ne várjunk tőle. Emellett hagy egyfajta réteget a bőrön, ami kifejezetten kényelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Banszky

2017. május 18.

Főleg a csomagolása miatt vettem meg és mert olyan kis táskába dobálós darab. :) Így nyárra kicsit sok főleg útközbenre,nagyon zsíros,fullasztó érzésem van alatta de otthonra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Panni21

2017. január 1.

Számomra sokkal jobban bevált, mint a sötétkék, holott az van intenzívebbnek feltüntetve. Gyorsan beszívódik, és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.