Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Ladybugx

2019. június 22.

lehet én fogtam ki selejtet, de nem igazán jött be. azt hittem, hasonló a balea aftersunjához, de az illata inkább cukros, mézes, és abszolút nem tartós. Semmivel nem ér többet, mint a 299 forintos balea aminek legalább az illata jó.
a bőrt nem szárítja egyébként - ahogy a balea sem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

a bőrt nem szárítja egyébként - ahogy a balea sem

Bettu

2019. június 9.

Uuuuu, de imádom az illatát!! Mézes illatú, nem tudtam ellenállni neki. Kötelező nyári tusi. Habzik, viszont sajnos fürdés után szinte nem is érzem az illatát. :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Mano1234

2019. június 2.

Tavaly elhasználtam több flakonnal is belőle. Imádom az illatát, teljesen nyaralás feeling 😁. Egyébként jól habzik, a bőrömet nem szárítja. Tutira veszek idén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Veronika1

2019. május 30.

Imádom ennek a tusinak az illatát! Mostani kedvencem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Imádom ennek a tusinak az illatát! Mostani kedvencem

paranoidcat

2019. május 9.

Jaj, úgy szeretem ezeket a nyári tusfürdőket. A balea hasonlója a kedvencem, de ezt is ugyanolyan szívesen használom.
Nem szárított eddig, cserébe boldog leszek az illatától:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Nem szárított eddig, cserébe boldog leszek az illatától:)

shara88

2019. május 5.

Nálam újravevős kategória. Imádom az illatát, még télen is. Reggeli tusolásnál felfrissít és nagyon jól tisztít, nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Rure90

2019. március 14.

Kellemes illata van, jól habzik, de egy idő után unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kellemes illata van, jól habzik, de egy idő után unalmas.

keseruevelin

2019. március 10.

Tavaly nyáron nem találtam sehol ilyen tusfürdőt nagy bánatomra :( szívesen kipróbáltam volna a nagy kánikulákban :)) Viszont nemrég voltam az Eurofamilyben, ahol csodák csodájára már lehetett kapni. Így annak ellenére hogy nem ütött be a 30+ fok, beszereztem egy flakonnal. Tényleg naptejes illatú, amit nagyon tetszik! Az állaga nem olyan krémes, de jól habzik. Nem viszket tőle a bőröm fürdés, zuhanyzás után. Az illatát is sokáig érzem magamon. Valószínűleg fogok még venni a nyári időszakra is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Szandika12

2019. január 22.

Nagyon-nagyon tetszik, kellemes volt vele fürödni. Tényleg méz illata van ugyanakkor strandolós, nyári illata is van, nagyon vidám a külseje is, az egyik legkellemesebb tusfürdő azok közül amelyeket mostanában kipróbáltam. :)

Update: Az egyik kedvenc tusfürdőm lett a mostanában kipróbáltak közül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Update: Az egyik kedvenc tusfürdőm lett a mostanában kipróbáltak közül :)

SoLy

2019. január 17.

Tavaly nyáron használtam el belőle egy flakont nyaraláskor, a bőrömet jól hidratálta - igaz a sós víz után, amúgy is bekentem testápolóval magam, ha úgy éreztem kevés -, igazi nyári naptej illat :) A csomagolás is könnyen zárható/nyitható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.