Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Makk Zsuzsó

2018. június 4.

Tényleg naptejillatú, de inkább a most kapható Nivea napozók illata, nem retró. Van egy régi 4-es faktorú üres spray-m (még a 80-as évekből), amit eltettem emlékbe. Na az a retró Nivea napozóillat! Különben jó, egynek elmegy, szárít sajnos, de azért nyárra nem árt, ha van ilyen is otthon a Balea After Sun mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

danzsu

2018. június 1.

Alapjáraton imádom a nívea tusfürdőket,nem csak az illatuk miatt,hanem mert nem szárítják ki a bőrömet(illetve csak minimálisan).Ebben nem is okozott csalódást,de az illata...,kellemes,naptejes,strandos,gyerekkori,de hamar elillanós.Pont mint a gyerekkorunk😁.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 1.

Ancsikaa800

2018. május 29.

Számomra édes és kissé tömény nyári jellege van ennek a tusfürdőnek. Nem mondanám kifejezetten naptej illatúnak. Ezzel együtt nagyon intenzíven megmarad a bőrön meg jóval fürdés után is az illata. Már beszereztem az utánpótlást belőle, hogy egész nyáron kitartson.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

szilvike94

2018. május 24.

Imádom! Igazi nyári illat, be is fogok belőle tárazni következő drogériás zarándoklatom alkalmával. Nagyon hajam a DM hasonló kék After Sun (nem biztos hogy ez a neve) tüsfürdőjére. Nem szárít, nem irritál, jól habzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

zsalexa

2018. május 19.

Naptejillat! Finom, visszafogott naptejillat. Csatlakozom az előttem szólókhoz, remélem nem csak limited edisön lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Cloudberry

2018. május 9.

Újra 10 éves vagyok és a kamaraerdei kerámiatáborban töltöm a nyarat. A tábor területén sétálgatok a nagy fák árnyékában, gyerekzsivaly, sorakozó. Irányt veszek a büfé felé, a 80 forintos friss, meleg pizzás kifliért. Dani vajon itt van már? Kora reggel van, hűvös, harmatos a fű, friss esőszagot érzek, de meg-megcsap a naptej, amit még reggel a nagymamám rám kent. És ez az az illat. És olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Sheila

2018. május 8.

Hogy én ennek mennyire megörültem! Amint megláttam és beleszagoltam már dobtam is a kosaramba. Az igazi fantasztikus naptej illat, nyár imádóknak kötelező darab. Remélem jó sokáig kapható lesz, mert szerelmes vagyok ebbe az illatba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

CeCeDrake

2018. május 6.

Nem rajongok a Nivea termékekért, egy tusfürdő volt, amit régen nagyon szerettem, majd megszűnt. Nem is nagyon vásárolok a márkától egyéb más terméket sem.
Viszont ennek nem tudtam ellenállni. Az igazi régi naptej illat egy kis tisztaság illattal a végén.
Jól tisztít, az állaga megfelelő, nem szárít nagyon, de hidratálás szükséges a használata után.
Nivea rajongóknak kötelező, naptej illatú tusi után vágyóknak is ajánlom.
Pozitív, hogy irritációt nem okozott az érzékeny bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Nivea rajongóknak kötelező, naptej illatú tusi után vágyóknak is ajánlom.
Pozitív, hogy irritációt nem okozott az érzékeny bőrömön.

PaNel95

2018. május 2.

Kellemes illatú, jól habzik. Ami nálam fontos szempont, hogy ne húzódjon a vállam fürdés után. Szerencsére ezzel nem is húzódik. Nem tapasztaltam, hogy szárítana, de azt sem, hogy ápolna, úgyhogy, akinek hajlamos a bőre szárazságra, annak lehet, hogy használnia kell mellé valami erősebb testápolót.
Az illata fürdés után nem érződik, de ezt annyira nem is bánom. Ha illatozni akarok, akkor parfümözök. Szerintem egy tusfürdőtől, amit az ember rögtön lemos magáról, nem is kell elvárni, hogy az illata tartós legyen.
Valóban napozó krém illatú, talán utóillatként érzek valami kicsit szappanosat, de ezt az aloe verának is betudható.
Összességében meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Összességében meg vagyok elégedve vele.

MrkAnita

2018. április 28.

Nagyon kellemes, igazi nyári illata van. Kár, hogy nem tartós, bőrön száradás után szinte egyáltalán nem érezni.
Másik hátránya, hogy kissé szárít, utóápolás nélkül nem tudnám használni, viszketős-feszülős érzést hagy maga után.
Összességében egy Niveától ettől jóval többet vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Összességében egy Niveától ettől jóval többet vártam!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.