Nivea

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő gél a Nivea Sun egyedülálló illatával. Aloe verával a puha, rugalmas bőrért.

Aquariusgirl

2018. április 28.

Igeeeeeeeeeeeeeeeeeen, ez az A NIVEA ILLAT, amit imádok :-) Azonnal megvettem és most álandóan ezzel pacsálok. Nálam is előjöttek a gyerekkori emlékek, én minden NSZK-s nénin ezt éreztem a Balcsin nyaranta. Akkor minket még nem kenegettek semmivel, nekünk nem volt ilyen illatunk....ennek ellenére gyöngyörű színünk volt :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

ddorcsii

2018. április 22.

Megszagoltam és elájultam! És az ájulásom idejére visszacsöppentem egy nyári emlékemben, amikor 30 fok van, tengerpart, szalmakalap, koktél. csokibarna bőr. Ezt az illatot valaki nagyon jól kitalálta :) Remélem nem limitált kiadás lesz.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Daisyyy

2018. április 16.

Ez valami isteni! Gyerekkorom nyaralásait és napkrémeinek illatát idézi, nem győzöm szagolgatni, nagyon jó! Egyből kettőt vettem belőle, nálam most ez az abszolút kedvenc tusfürdő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.