Nivea

Ár:   490-690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisette, Módosítva: 2013. június 10.

Ár:   490-690 Ft
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
benkocili02

2014. július 25.

Nagyon szeretem a Nivea tusfürdőit, és ezt a terméket is előszeretettel használtam a nyár során. Jól tisztít, kicsit hidratál is, bár a nagyon száraz bőrűeknek elkél utána egy testápoló is. Napozás után megnyugtatta a bőrömet. Én szeretem az illatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

Jelizz

2014. július 23.

Az illata nem jön be fura...... vlami pacsuli olcsó illata van :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

Az illata nem jön be fura...... vlami pacsuli olcsó illata van :(

sziszoka

2014. június 30.

Hát nekem ez egy hatalmas csalódás volt.Gondoltam Niveával még nem jártam rosszul,egy próbát megér.Ez valami iszonyatos módon szárít,alig várom,hogy elfogyjon,kidobni sajnálom,de soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

orchidea8627

2014. június 12.

Régóta nem szerettem ennyire Nivea tusit mint ezt.
Finom krémes, tisztaság illata van.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Régóta nem szerettem ennyire Nivea tusit mint ezt.
Finom krémes, tisztaság illata van.
Szeretem.

Dius1991

2014. június 4.

Jelenleg ilyet használok a kollégiumban, s nagyon megszerettem. Nincs olyan tusfürdő, amihez ragaszkodom, mindig mást veszek. Nagyon finom illata van, kevés elég belőle, s nem szárít annyira. Akciós volt az Auchanban, így jött velem haza. Nagyon jól jártam vele, biztosan újra fogom vásárolni a jövőben. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

nasika

2014. június 4.

én nem érzek magamon zuhanyzás után illatot, ami tetszik, hogy puha a bőröm tőle, de nekem ez még kevés az 5 csillaghoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

kockaorchidea

2014. február 17.

Az egyik legjobb Nivea tusfürdő, imádom az illatát, az állagát, ezt nagyon eltalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

koirankeksii

2014. január 27.

Ajándékba kaptam: finom az illata és jó krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Ajándékba kaptam: finom az illata és jó krémes.

JennyFair

2014. január 3.

Lány unokatesómál nyaraltam egyszer, ott próbáltam ki először. Volt nála kb. 5 tusfürdő, de csak ez tűnt ,,normálisnak". Illata átlagos, semmi extra nincs benne. Sokat kell belőle használni, hogy rendesen habzani tudjon. Kb. egy hétig voltam nála, végig ezt használtam. Úgy vettem észre, a bőröm egyre szárazabb. Amint hazaértem kiderült, hogy Anyum is feltankolt belőle. Vett vagy 4 flakonnal, mert annyira megtetszett neki az illata. Hónapokon át szagolhattam, néha kénytelen voltam én is ezt használni. Nem lett nagy kedvenc...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

Laura19

2014. január 3.

Mióta csalódtam a Coconut Cream-ben, elég bizalmatlan voltam a Niveával szemben. Ezt húgomnak adtam karácsonyra. Gondoltam, adok a Niveának még egy esélyt. Egyik este kipróbáltam. Illata alapból nagyon tetszett. Jól habzik, krémes. Könnyű lemosni, felfrissít. Sajnos én allergiás vagyok a Nivea tusfürdőkre (pöttyök jönnek ki a könyökhajlatomban), de nem vészes. Az illata bőrön is tartós. Lehet, hogy kipróbálok még egy-két ilyen tusit. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.