Nivea

Ár:   490-690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisette, Módosítva: 2013. június 10.

Ár:   490-690 Ft
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Vivianka

2013. december 7.

Ma kaptam, gyorsan ki is kellett próbálnom.. :)
Az illata egyszerű tisztaság illat-5*.
Nem szárítja a bőröm-5*
Kevés is elég belőle, hogy elég legyen-5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Ma kaptam, gyorsan ki is kellett próbálnom.. :)
Az illata egyszerű tisztaság illat-5*.
Nem szárítja a bőröm-5*
Kevés is elég belőle, hogy elég legyen-5*

paramm

2013. november 7.

Ez a kedvenc Nivea tusfürdőm. A társaihoz képest neki van a legkellemesebb illata. És a márkához hűen jó minőségű terméket kapunk, ami jól habzik, nem szárítja a bőrt, és nem kell belőle tonnányi egy zuhanyzáshoz. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Lino

2013. szeptember 27.

Szeretem, jó az illata. Már sok éve csakis Nivea tusfürdőket használok, mindegyik jó állagú és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Kittygirl1630

2013. szeptember 8.

IMÁDOM. Illata tökéletes, jól habzik. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

IMÁDOM. Illata tökéletes, jól habzik. Nem szárít.

yasmine1122

2013. augusztus 1.

Minta alapján vettem meg a nagy kiszerelést, mert imádtam az illatát és hogy nem szárította a bőrömet! Nekem bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

diaziana

2013. július 25.

Szintén mintám volt belőle, szerencsére. Nem szárított ugyan, de nem is lett tőle puhább a bőröm. Ami érdekes, hogy nem éreztem magam maradéktalanul tisztának a használata után. Az állaga sem tetszett különösebben, nekem valahogy nem habzott úgy, mint pl. más Nivea tusfürdők. Az illata pedig tényleg kellemetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

lidérc.

2013. július 9.

Nekem sem tetszik az illata, túl erős, kellemetlen..
Állaga jó, nem szárított. Ez két pont.:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

Nekem sem tetszik az illata, túl erős, kellemetlen..
Állaga jó, nem szárított. Ez két pont.:/

Lina14

2013. július 6.

nekem is egy mintával volt szerencsém - vagy inkább balszerencsém - találkozni. jól habzik, a fürdés kellemes vele, de amint kilépek a kabinból és megtörölközöm, ez a kellemes érzés elmúlik. mintha szagtalan, olcsó szappannal fürödtem volna - szintén Nivea élmény- és nem éreztem frissnek magam egy óra múlva. igaz ami igaz, reggel fürödtem vele, és meleg is volt aznap, de azért ez egy kicsit korai, nem? az illata semmi extra, nekem egy kicsit túl lágy, jellegtelen. Maradok a Palmolive-nél, köszönöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

Tyn

2013. július 6.

Mintám volt belőle egy az im-ből, másik a glamourból és nekem tetszik. Jó az illata, állaga, testápoló hatását nem tapasztaltam, ez is egy jó kis Nivea tusi :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

kiskozmi

2013. június 22.

Szóval...nekem is mintám volt és az előző vélemények alapján nagyon kíváncsi voltam.Ezek szerint én vagyok az első akinek nagyon bejön ez a tusi. :P Persze nem tetszhet mindenkinek ugyan az,de (rajtam legalábbis) isteni virágillata van és semmi kellemetlent nem tapasztaltam a használata közben.Azt hiszem megyek és megveszem a rendes méretben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.