Nivea

Ár:   490-690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisette, Módosítva: 2013. június 10.

Ár:   490-690 Ft
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Dana1983

2013. június 19.

Nekem is mintám volt belőle. Szerintem nem olyan rossz a szaga, egész jól hidratál, de a szulfát meg a PEG vegyületek miatt csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

Heidi

2013. június 13.

Nekem is termékmintám volt belőle és szerintem ezzel a tusfürdővel a világból ki lehetne üldözni... Jól habzik,de viszont szúrós hajfestékre emlékeztető "szaga" van.Fürdés után a víz olyan volt,mintha szappant reszeltem volna bele és darabokban úszott a vízen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Lisette

2013. május 25.

A Glamour különszámában, a Beachben volt egy termékminta, amit a ma reggeli zuhanyozás során teszteltem is. :D Pozitívum a krémes állag, negatívum, hogy elsőre nagyon fura, köptetőre emlékeztető illata van. :O A bőrön eloszlatva már kifejezetten kellemes, de tényleg meglepődtem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.