Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   6 db (4 db orr, 2 db homlok, 2 db áll)   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. június 21.

Kiszerelés:   6 db (4 db orr, 2 db homlok, 2 db áll)
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Eltávolítja a mitesszereket és a szennyeződéseket a ragyogóan friss bőrért.

Hencida

2016. július 15.

Sajnálom, hogy ezt a terméket alig lehet valahol kapni. Megyeszékhelyen élek, de egyik drogériában, szupermarketben sem kapható. Csak neten tudom rendelni, viszont úgy meg van szállítási ktg... Na ennyit a termék beszerezhetőségéről...
A termék maga valami fantasztikus. Nincs különösebben tág pórusom, kozmetikushoz is járok rendszeresen, viszont ami a tapaszon marad a használata után, az meggyőz a hatékonyságáról. Olyan lesz mint egy sündisznó a tapasz, annyi "cuccot" szed ki az orromból és az államból.
Azt hiszem mindig lesz a fürdőszobám polcán belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Azt hiszem mindig lesz a fürdőszobám polcán belőle.

marryjane

2016. június 23.

Tágak a pórusaim és koszosak. A kozmetikus tökéletesen megcsinálja, de baromira fáj.
Kigőzöltem az arcom, géllel áttisztítottam majd jöhetett a tapasz. Sosem használtam még tapaszt ezidáig. Nem mondom, hogy az összeset kiszedte, de szedett ki rendesen. Egy szívfájdalmam van, hogy picik a tapaszok. Nincs nagy orrom és állam, de lehetne nagyobb a tapasz.
Majd jött a peeling-es tisztítás-arcradír- arcmaszk-arcszérum és végül a hidratáló, szemkörnyékápoló.
Nagyon kis csini-pihe-puha-TISZTA lett az arcom.
Fogom még venni ezt a kis tapaszt, de ha jön ki a piacra jobb tapasz, jobb véleményekkel, akkor váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Nagyon kis csini-pihe-puha-TISZTA lett az arcom.

SimonEdina

2016. június 16.

Már több alkalommal újravettem és még fogom is, mert szerintem ez a legjobb mitesszer eltávolító tapasz.
Én is fürdés után szoktam feltenni az államra és orromra, ritkán a homlokomra, majd 15 perc várakozás után (pl hajszárítás, mert úgy jobban szárad az anyag) könnyekkel küzdve szoktam lehúzni... majd langyos vízzel leöblíteni. Az eredmény látványos, az anyagon és a bőrömön is.
Eddig csak a Müllerben tudtam venni. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Eddig csak a Müllerben tudtam venni. Ajánlom mindenkinek!

Nicool89

2016. június 14.

Istenem, hogy miért kerülgettem en ezt eddig a Dm be??? Igaz nekem mas a csomagolása egy arc van elől a dobozon, de abba is 6 db van az orra es az arc mas területeire. Szóval szerintem csak a csomagolás lett uj. Amint kipróbáltam imádtam es ennek mindig kell itthon lennie, mert megéri az arat. En is es a barátom is miteszer es orral küzdünk, de a tapasz használata utan Hmmm... Eleg látványos volt az eredmény, kicsit undi, de jo sok miteszer volt a terméken amiket kiszedett. Akinek nem vált ez a termek be, az biztos hogy rosszul használta! Legjobb fürdés utan, kicsit gozolt felpuhult es nedves arcra, orra feltenni es várni 15 percet mire kőkeményre szárad es aztán lehúzni lassan óvatosan. Fájdalmas kicsit, de megéri!
Mindenképp ujra vevős, mert igy ki tisztítani a borom csak a kozmetikus tudta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Mindenképp ujra vevős, mert igy ki tisztítani a borom csak a kozmetikus tudta.

rockroka

2015. december 18.

Csodát ne várjon az ember egy mitesszer tapasztól, de szerintem ez teljesíti a hozzá fűzött elvárásaimat. Minden használatnak van látható eredménye, könnyű használni és praktikus, hogy különböző formájú tapaszok vannak a csomagolásban az arc különböző területeihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Magneto

2015. szeptember 20.

Nem tartom ezt sem túl effektívnek, a bőr megfelelő előkészítése ellenére sem - JimJams mitteszereltávolító tapaszához képest. Keresem az igazit... :) Az előző terméknél elkövetett hibákból tanulva a Niveás tapaszokat már szakszerűen tudom használni, szóval kellőképp nedves/vizes/ felületre helyezem rá, hogy tudjon a termék reagálni a vízzel és hatni a kívánt bőrfelületekre és türelmesen megvárom amíg teljesen kiszárad, mint egy kemény szoborszerű réteg és lassan eltávolítom. Lényegesebben drágább mint a JimJams DE a Niveás kiszerelésben összesen 6 tapasz van, amíg az előbbiben csak 3, és nem utolsó sorban az illata is kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Natúrmániás

2014. augusztus 7.

Többféle mitesszereltávolító tapaszt használtam már, de igazából csak ez tudta nyújtani az elvárt hatást. Az orrom oldalából és az államból jó sok csúnyaságot szed ki, bár azért van, amit a bőrömben hagy, ezért csak 4 pontot kap. Én úgy szoktam használni, hogy a használat előtt jól leradírozom a bőröm, felteszem a tapaszt, amihez nem nyúlok, és kivárom a negyedóra hatóidőt. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy utólag megvizeztem, mikor már fent volt, hát nem kellett volna. Nem száradt meg, és nem semmit nem ért az egész, ami bosszantó, ha az árát is nézzük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

pink_mint

2013. szeptember 25.

Kipróbáltam a szódabikarbónás módszerrel, de nem volt túl meggyőző az eredmény.Az orromon használtam.Oldalról kiszedett néhányat, de sajnos a legtöbb mitesszer ott maradt.Ki fogom próbálni a gőzölőst módszert hátha az jobban beválik.

Update: Kipróbáltam a gőzölős módszert,így már tökéletesen működött,rengeteg kis csúnyaságot szedett ki,nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

vfruzsina

2013. március 17.

Hát nekem konkretan egyet sem szedett ki, legalabbis nem lattam semmit a kis papiron es az arcomom sem lattam valtozast, pedig az orromon es az allamon is kiprobaltam! Még egyszer majd kiprobalom, hatha nagyobb sikerrel jarok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 17.

CandyCurses

2013. március 16.

Fú, olyan dolgokat szed ki... nagyon jól tisztít. Picikét drága, és a homlok-állas háromszög helyett lehetne még több orra, de nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.