Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Liela

2014. május 10.

nekem nem jött be, nagyon friss és tiszta érzésem van használat után, de hosszútávon szárít és valójában nem sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

i21

2014. május 4.

Picit szárít, de nagyon jól leviszi a szennyeződéseket, kb egy héten kétszer, (mellette a tonikját kezdem el használni) fürdés közben szoktam lemosni, mert sokáig kell lubickolnom a pofim mire lejön, de utána, olyan a bőröm, mintha polírozták volna :D nagyon puha, leszedi az elhalt hámrétegeket, a pólusokat mélyen kitisztítja, mivel az orromon azok a pici fekete mitesszerek elhalványodtak. Nem hoz elő új pattikat. Nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

annperkins

2014. április 20.

A sok arclemosóból, amit kipróbáltam, ez eddig a legjobb. igaz nem tűnnek el a pattanások teljesen, de egyáltalán nem szárítja a bőröm, mint a többi és frissnek érzem az arcom tőle. a tonikot is használom utána utótisztításként, meg vagyok velük elégedve:) az áráról annyit, hogy akcióban be lehet szerezni egy ezresért és szerintem ennyit simán megér, főleg, hogy nekem fél évig is elég, pedig minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Tory666

2013. november 1.

A kedvenc! Évek óta használom azt az arclemosót, és már nem is vagyok hajlandó mást. Voltak próbálkozások, hogy kiváltsam mással, mert nem egy olcsó termék, de mindig visszatértem hozzá, mert a bőrömnek ez a legjobb. Amikor megmosom vele az arcom, tényleg húzódik kicsit, de sima, finom tapintású lesz tőle, és amint bekenem, egyből olyan a bőröm, mint a babapopsi. Pattanás és egyebek csak nagyon ritkán találnak meg. Bezzeg, amikor mást próbálok ki helyette, egyből elöntenek a pattanások... Illatát is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Heroina

2013. október 23.

Az árával nem vagyok kibékulve, de a hatasaval igen. Pár használat után is láthatoan es erezhetoen szebb simabb lesz tole az arcom. Egy negativuma, amiert csak 4 et kap, hogy lesz tole egyket icipici pattanasom... :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

terbakfanni

2013. október 6.

régen vettem,gondoltam újra kipróbálom mert nem emlékeztem negatív hatásra de a használat után teljesen kiszárította a bőrömet és nem is radírozott úgy ahogy vártam,nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

jégvirág

2013. augusztus 1.

Nem vált be, ráadásul még drága is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Nem vált be, ráadásul még drága is volt.

v.bettike

2013. május 12.

Talán 2 éve volt egy ilyenem, imádtam az illatát, és használt is, bár most nem lennék biztos ebben a hatásban, mert már sokkal pattanásosabb és mittesszeresebb az arcom. Gondolkoztam még egy próbán de az összetevői alapján már nem hinném hogy ez sikerülni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 12.

lillfrid

2013. május 8.

Nagyon jól tisztította a bőrömet és a szemcséi sem okoztak semmi problémát, nagyon finoman tisztít. Egy hét után kisebbek lettek a pórusaim, aminek nagyon megörültem. A tonikjával együtt használtam, jó állapotban volt utána mindig az arcom és nem zsírosodott ki a bőröm. Nagyon nagy rendet nem tett, de azért volt jó irányban változás. Ár érték arányban szerintem megérte és tényleg kíméletes volt a bőrömmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Babooca

2013. április 27.

Tinikoromban vadásztam érte az üzleteket, h én is birtokolhassam. Nagy reklámja volt. Olyan erősen hittem abban, h mélyen tisztít, reménykedtem és bíztam, de semmi sem változott az arcbőrömmel. A sok ilyen csodacuccok hatására eljutottam sajnos odáig, h már 18. szülinap után is ezek a szörnyűségek tarkították az arcomat. Amióta rászoktam a bio szappanokra, szerencsémre semmi ilyen nem fenyeget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.