Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

ramnaat

2013. március 22.

Kozmetikus javasolta az esküvőm előtt (még időben), hogy használjak rendszeresen arcradírt. Nagy tanácstalanságomban ilyet vettem. Sokáig elég volt, és végülis szerettem használni. Finom az illata, jól, de nem bántón radíroz, utána mindig frissnek éreztem az arcom, ugyanakkor tényleg kicsit szárazabbnak is. Azért most mégsem ilyet vettem, mert annyira nem volt hűűűűűűűha, hogy ne próbálkozzak másokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Black Fairy

2013. február 25.

Egyet elhasználtam, de nem nagyon nőtt a szívemhez...Sajnos rajtam nem sokat segített...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

csill87

2013. február 14.

Ilyen nekem is volt régen, de szétszárította a bőrön. Odaadtam tesómnak, neki kicsit zsírosabb a bőre mint nekem, de visszaadta. Végül kidobtam. Szerintem ez csak nagyon zsíros bőrre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

kismadár

2013. február 13.

nekem sajnos semmit nem használt.... arcradírnak vettem, de olyan kevés és olyan gyenge radírozó szemcse van benne, mintha nem is lenne. az én arcommal semmit nem csinál... szoktam bele keverni kávézaccot, úgy ér valamit. nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Kaha91

2013. február 13.

Nekem nagyon nem vált be, első használat után irritálta a bőröm, illetve ki is szárította azt. Ez a jelenség lehet, hogy abból is ered, hogy eléggé érzékeny a bőröm, sajnos nem tudtam felhasználni a fent említett okok miatt, ezért elajándékoztam. Az új tulajdonos viszont nagyon pozitív, jó véleménnyel van a termékről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

burberry

2013. január 15.

Nekem ez elsőre nagyon bevált. Kíméletesen, de hatékonyan tisztította a bőröm. Használata után szemmel láthatóan egységesebb felületű volt a bőröm, tisztább, kisebb pórusok. Ami negatívum,hogy szárítja a bőrt, valamint, amikro már a második flakonnal használtam, akkor már nem volt annyira hatékony a tisztításban, mint ahogyan azt vártam, gondolom hozzászokott a bőröm, azóta ezt nem is vettem újra, átálltam egy teljesen már lemosóra, amivel ezt az "immunisságot" még szerencsére nem tapasztaltam. De egyébként, az is lehet, hogy neked a bőröd nem szokik hozzá a termékhez, és hűséges "társad" lehet... Tényleg egyénfüggő.., Egyéni problémám miatt csak egy csillagot vonok le, azért, hogy felhívjam rá a figyelmet, hogy igenis hozzászokhat a bőr és akkor már nem annyira hatékony! Egyébként nem túl drága és nekem egy évig elég volt rendszeres használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

aduka88

2013. január 3.

Pont akciós volt,így megvettem,szépen tisztít,egy picit szárítja a bőröm,illata és állaga is jó,de még keresem a tökéletes arctisztítót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Heli

2012. december 13.

Az illata nem rossz, tipikus Nivea Young. Az állaga tetszik, főleg a kis bogyók érdekesek. :) Addig szoktam körkörösen tisztítani az arcom, ameddig ezek el nem tűnnek. A hatásáról még nem nagyon tudok mit írni, mert 2 napja használom, viszont tényleg nagyon szárít. Nekem zsíros a bőröm alapból, ilyenkor télen kombinált. A használata után úgy érzem, hogy megfulladok, olyan száraz az arcom és azonnal hidratálni KELL, mert különben elkezd védekezni a bőröm és bezsírosodik. Szerintem nyárra tökéletes lesz. :)
A pórusok azért látszanak nagyobbnak tőle, mert -mint ahogy az a flakonon is szerepel- megnyitja a pórusokat és kipucolja őket.

Egyébként a Rossmannban most ajándékba adnak hozzá egy Nivea Thermo arctisztítót, a 2 együtt 1200 Ft. Ennyit mindenképpen megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Tory

2012. november 28.

Az illatát imádom és végülis tényleg megtisztítja a bőrt de utána mindig krémeznem kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Nihilia 01

2012. november 1.

Eddig azokhoz képest amiket kipróbáltam, ez a legjobb számomra. Nem használom minden nap, de heti 3-4 alkalommal igen. DE én véltem felfedezni némi különbséget tubus és tubus közt.. tényleg nem egyformán hat.. eddig kb 5-6 tubust használtam el..Volt ami gyenge, volt ami erősebben hatott.. vagy az én arcom változott?? hogy másnak éreztem a hatását.. :-) Friss, üde tiszta érzésem van tőle, ami egy poros melós nap után igazi megkönnyebbülés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.