Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

jesuisunchat

2012. október 18.

Nagyonnagyon szárít és még a pórusaim is nagyobbnak lászottak tőle! Nálam a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Heidi

2012. október 12.

Párszor újravettem,de beleuntam,hogy csak egy sima lemosó,ami nem használ semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

WaterLily

2012. október 5.

Kaptam egy tesztert, ami csodát művelt a bőrömmel, hát beruháztam a rendes kiszerelésre. Ezután jött a pofáraesés, mert a rendes termék az ég világon, semmit, de semmit nem javított rajta, nem tud többet a többi átlagos drogériás krémnél. Elhasználtam, ha már kiadtam rá a pénzt, de újravásárolni tuti nem fogom soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Dinorbia

2012. július 18.

Úgy kaptam a páromtól. Kezdetben nagyon szerettem , mert puha lett az arcom tőle. Viszont nem tetszett benne , hogy nagyon nehéz leöblíteni az arcról, ha pedig rajta marad belőle akár egy pici is, pattanást okoz. Így hát abba is hagytam a használatát. Mostanában újra elővettem, de nem minden nap használom. Az arcom újra puha tőle és mint ha picit hidratáltabb is lenne a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Dorka92

2012. július 2.

Az én arcommal semmit sem kezdett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Az én arcommal semmit sem kezdett...

whyteangel

2012. május 22.

Puhább az arcom közvetlenül a használat után, de egyáltalán nem olyan különleges, mint vártam. A kis kék szemcsék nem viszik le az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Lora

2012. március 29.

nagyon szuper, teljesen elégedett vagyok vele. átlagos lemosó, pluszt ne várjatok tőle, de rendkívül felfrissít és puha lesz az arcom tőle.
(az én arcbőröm problémamentes, ezt hozzáteszem, nem tudom egy kicsit zsírosabbon, pattanásosabb bőrön hogyan reagál)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

babraeb

2012. március 4.

Nagyon sokáig ezt az arclemosót használtam a tonikkal együtt. Én elégedett voltam vele, mert a mitesszeres és pattanásra hajlamos bőrömet szépen tisztította, és nem szárított. A kis kék szemcsék különösen jók benne, olyan jó érzés volt masszírozni vele az arcomat. :)
Jah és megfigyeltem, hogy mióta nem ezt használom, hanem a sima Nivea gélt, több a pattanásom...ezért legközelebb ismét ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

joouyee

2012. január 3.

Nem hagyott bennem mély benyomást. Mintha nem is használtam volna. Az illata viszont bejött, problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Ancsi78

2011. december 20.

Elhasználtam egyet, de nem fogott meg. Teljesen átlagos lemosó. Kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 20.

Elhasználtam egyet, de nem fogott meg. Teljesen átlagos lemosó. Kicsit szárít.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.