Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Panda

2011. szeptember 29.

Jó ideig minden reggel ezt használtam- egész délelőtt friss maradt a bőröm tőle- azóta is vágyom rá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

lucretia

2011. augusztus 25.

Leárazva vettem, gondoltam kipróbálom. Kár volt. Eszméletlenül kiszárította a bőrömet, még hámlott is, közben meg a t-vonalon továbbra is fénylett... Eddig sem volta túl jó véleménnyel a Niveáról, ezek után meg pláne ne számítsanak rám. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Tetszik az illata, passzol a krém családjához, de sajnos nincs benne elég kis radírozó gömb, vagy minek is hívjam? Így szerintem felesleges pénzkidobás az egész. Egyszer vettem meg, és nem fogom többször.
Az érzékeny bőrre nincs jó hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Az érzékeny bőrre nincs jó hatással.

kicsikeke

2011. augusztus 8.

Nálam nagyon bejött jó az illata és jól tisztítja a bőrt, nekem elmulasztotta a pattanásokat mindennap használtam legalább évekig. Csak jót tudok mondani róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Ancsay

2011. július 5.

Jól tisztít,,jó az illata, de nem távolítja el a mitesszereket. Zsíros bőrre pedig kicsit gyenge....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

yoko95

2011. július 5.

Használata után 1-2 percig nagyon kellemes érzésem van, de azután szétszárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

vador

2011. július 3.

Nem mondom hogy rosszul szuperált, de jól semmiképp. A tejsav dicséretes, nem gyilkolja annyira az arcbőrt. A sok károsanyag pedig szúrja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

strawberry92

2011. július 3.

Szerintem nagyon jó. Jól tisztít, kellemes érzés használni és utána is sokáig tisztának érzem az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

orsi24

2011. július 3.

Nekem nagyon hasznos heti egy alkalommal tökéletesen rendbe teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Nekem nagyon hasznos heti egy alkalommal tökéletesen rendbe teszi a bőrömet.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

régebben amikor zsírosabb volt a bőröm több flakonnal is elhasználtam, szerettem nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.