Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

csillag1219

2011. június 12.

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, akinek ez nem jött be. Nem radírozott, nem mattított, a mitesszereim sem csökkentek tőle, xóval max az illatát tudom pozitívnak megítélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

diamia

2011. június 12.

Már több, mint 2 éve használom. Szeretem, jól tisztít, jó az illata, a pattanások ugyanúgy kijönnek, de nem is vártam csodát. Váltani szeretnék, mert sok benne a káros anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

szilvababa

2011. május 3.

Én is szeretem ezt az arclemosot.Én is mindennap ezt használom este,és utána krémezem.Kozmetikusom ajánlotta mindennapi használatra.Nekem is vegyes arcböröm van,és kitünö rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 3.

stiffi90

2011. április 25.

Tiszta érzetű utána a bőr, jó az illata. Engem kicsit csípett néha. Hosszútávú hatását nem nagyon éreztem, pedig viszonylag sokáig használtam.
Jól tisztít, de ezen kívül semmi extra hatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

Jól tisztít, de ezen kívül semmi extra hatás.

citromhab

2011. március 5.

Minden napi szinten használom, pedig vegyes, inkább száraz arcbőröm van. Nagyon szeretem, hogy tisztának és üdének érzem utána a bőröm, az illata nagyon finom, a szemcsék nem durvák benne, könnyen tisztít., bár nekem így is jön ki egy-két pattanás, szóval annyira nem hatásos. Tényleg szárít kissé, de ezt egy jó arcápoló orvosolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

evilshedevil

2011. március 3.

Nem használom naponta mert nekem úgy túl erős, viszont nagyon jól tisztít és egy rendes hidratáló mellett biztos nem szárítja ki a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 3.

noxibaba

2011. február 22.

Nem igazán vált be. Szárítja a bőröm. Így csak akkor használom, ha nagyon zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 22.

vadangyal81

2010. október 28.

Jó minőség

Szerintem egész jó kis arctisztító.Nekem szép tiszta marad tőle az arcom, reggel és este használom egy ideje.

Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 28.

Jó minőség

Nekem bevált.

rhia

2010. október 27.

szeretem

Én lassan 7 éve ezt használom, ezen nőttem fel, szóval nem igaz rá h egy idő után hozzászokik a bőröm és nem hat. Napi rendszerességgel használom, de használat után én egyből bekenem az arcom a nappali krémükkel, mivel száraz lesz tőle a bőröm. ha kihagyok pár napot akkor az láccik, innen gondolom hogy hatásos. Több év kellett mire szép fokozatosan egyre tisztult a bőröm, érdemes kipróbálni sztem, csak türelem kell hozzá. én pl semmi mást nem merek az arcomra kenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. október 27.

szeretem

kathybug

2010. szeptember 18.

Dorzsolos

Meg nem hasznalom tul reg ota es nem is kello rendszeresseggel, szoval nem tapasztalok lenyeges valtozast a boromon, viszont hasznalat utan nagyon kellemes, friss erzesem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 18.

Dorzsolos

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.