Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tiszta és kellemesen felfrissült arcbőr. Nem tömíti el a pórusokat, és nem okoz mitesszert. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Az alkoholmentes, tisztító tonik tengeri sóval: Hatékonyan segít megelőzni a pattanások és a mitesszerek kialakulását. Megtisztítja és felfrissíti az arcbőrt. Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Petraa

2012. november 5.

Jó illata volt, szerettem. Szerencsére nem vagyok pattanásos, de valamennyire talán használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

kriszti8

2012. október 31.

Az illata szuper, más pozitívumról nem tudok beszámolni. Szerintem még csak nem is tonizál, ellenben a bőröm zsíros lett utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Sana

2012. október 27.

Kb. fél éve vehettem, sokan mondták, hogy tonizálják az arcukat, gondoltam én is megpróbálom, és vettem egy ilyent. Szerintem semmi különös, 20 percig úgy érzem, hogy frissebb, üdébb a bőröm, utána semmi, amúgy azóta vettem egy Ombia tonikot, az is pont ugyanilyen volt, szóval nem különösek ezek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 27.

vlilla0522

2012. október 17.

Nekem bevált ez a termék, így már régóta mindig csak rutinvásárolom. Nem szárít, nem zsírosít, illetve nem hagy ragadós érzetet maga után. Az illatát is szeretem, viszont az ára mostanában elkezdett emelkedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

betty88k

2012. október 15.

Nekem még mindig megvan kb. a flakon fele, de utálom, hogy ilyen ragadós érzetet hagy maga után, és nekem zsírosodik tőle a bőröm. Azért én a Niveától kicsit többet vártam anno, de nagyon kiábrándultam belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

WaterLily

2012. október 5.

A maga kategóriájában egy igen kellemes tonik. Szépen leszedte a szennyeződéseket az arcomról, s ha bár csodát ez sem művel, ahhoz képest, hogy a mélytisztítója után nem vártam sokat, igencsak kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Heidi

2012. szeptember 23.

Régebben használtam,de nem voltam vele megelégedve,mert semmit nem tisztított az arcomon.A pattanások a használata közben is kijöttek a bőrömön és a mitesszerek sem múltak el.Mintha csak tiszta vízzel mostam volna arcot.Többet nem venném az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

SweetViolet

2012. szeptember 23.

Évek óta ezt a lemosót használom, nekünk annyira bevált, hogy édesanyám is rákapott. Érzékeny bőrűeknek kiváló termék, nem csíp, nem pirosodik ki tőle a bőr. Nagyon pattanásos arcon szerintem semmit sem segítene (itt jegyzem meg, hogy extrém esetben ne drogériában kapható szerektől várjunk segítséget). Az illata visszafogott, kellemes, valamint nem kell belőle óriási mennyiséget kiönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Pille

2012. szeptember 16.

Pár hónapja a polcon áll. Valamire majd biztos jó lesz... Amikor használtam, úgy éreztem, mintha vízzel kenegetném magam. A maradék sminkemet talán lehozta, de különösebb hatást nem tapasztaltam. Nem volt meg tőle az a felfrissülős tisztaság érzés. Persze ebben az árkategóriában nem kell csodát várni, na de azért én mégis többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

lipstick

2012. augusztus 2.

Talán 1 éve vettem egy tubussal, de még több mint a fele megvan. Nem tudtam elhasználni, mert nem sokat ért aztán találtam más termékeket amik jobban beváltak.

Update: rákaptam a tonikozásra és mivel még volt itthon, gondoltam kipróbálom.... és láss csodát most működik. Pár cseppet viszek fel egy vattakorongra, így nagyon jó. Régebben szinte csucsogott tőle a vatta, ez lehetett a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.