Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tiszta és kellemesen felfrissült arcbőr. Nem tömíti el a pórusokat, és nem okoz mitesszert. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Az alkoholmentes, tisztító tonik tengeri sóval: Hatékonyan segít megelőzni a pattanások és a mitesszerek kialakulását. Megtisztítja és felfrissíti az arcbőrt. Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Zenzen

2012. július 3.

IMÁDOM! Ennél jobb tonikkal még nem találkoztam: jól megöli a pattikat, tisztít, nem irritálja a bőröm és nem szárítja ki! Tuti újraveszem ha kifogy :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 3.

Tigrisfog

2012. június 25.

Szűk egy éve van meg, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy jó-e ez nekem, vagy sem. Amikor megkaptam, kentem rendszeresen, de nem segített a pattanásokon.
Majd jöttek sorban az egyéb termékek, és ez háttérbe szorult. Olykor előveszem, és kipróbálom, hogy a mostani bőrömmel mit tud, de sem a karomon lévő kis bizgentyűkkel nem tud mit kezdeni, sem a még épp növekedő gyulladásokon a fejemen. A meglévőkkel pedig mintha szimbiózisban élne; valahogyan megfűzi őket, hogy maradjanak gyulladtak jó sokáig, hogy csak tonikozza, tonikozza az ember lánya annak reményében, hogy valami történik ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

pont

2012. június 10.

tény, hogy nem szárít, de én emellett nem sok pozitív tulajdonságát vettem észre. utána kicsit ragacsosnak, nem tisztának éreztem a bőrömet, aztán annyira nem is hiányzott, hogy az egyre ritkább használat után egyszer teljesen feledésbe merült. nekem felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

fayless

2012. június 10.

Kedvenc arctonikom, mert alapos arcmosás után a megmaradt szennyeződést szépen leszedi és nem okoz irritációt. Kellemes az illata és nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

jucimuci

2012. február 11.

Nem vettem észre változást az arcbőrömön, bár inkább mitesszeres, mint pattanásos, néha elfelejtem használni. Érdekes, hogy még alapos arcmosás után is "koszos" a vatta, tehát valamire biztosan jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

natasha

2012. január 31.

konkrétan mintha sima vizet kentem volna magamra! ennyi erővel azt is lehetett volna!semmire nem való de tényleg!illata miatt 2es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

macskajaj

2011. szeptember 25.

Régen használtam ilyet, és habár elvétve volt egy-egy pattanásom, ez még azt se tüntette el. Én nem szerettem, mert felesleges volt: nem okozott semmi rosszat, de nem is tett jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

csilluka

2011. szeptember 19.

Nekem nagy csalódás ez a tonik!Zsíros fényű tőle az arcom,ragacsos és még viszket is!Úgyhogy nem is használtam el,mert úgy éreztem többet ártott,mint használt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

bogca93

2011. szeptember 19.

Kedvencem! Nekem hidratálja a bőrömet és egyszerűen csodát művel vele. Amíg használom nem jönnek elő durva pattanások, szépen helyrehozta a nyáron teljesen tönkrement arcbőrömet. Az illata nagyon jó, nem csíp vagy irritál, puhává teszi a bőrt. Amíg forgalomban lesz én használni fogom:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

Régebben használtam, de nagyon szerettem. Egy durván pattanásos bőrre szerintem gyenge, de egy normál tini bőrre szerintem jó. Szerettem az illatát, puha is lett tőle a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.