Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tiszta és kellemesen felfrissült arcbőr. Nem tömíti el a pórusokat, és nem okoz mitesszert. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Az alkoholmentes, tisztító tonik tengeri sóval: Hatékonyan segít megelőzni a pattanások és a mitesszerek kialakulását. Megtisztítja és felfrissíti az arcbőrt. Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Azért vettem meg, mert alkoholmentes, és így nem szárítja a bőrt. Ez igaz is, és ezek mellett szerintem tudja azt, amit egy toniktól elvár az ember. Én szeretem, nemsokára elfogy, és, ha nem találok olyat, ami felkeltené az érdeklődésemet, akkor újra ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Örültem, hogy nincs benne alkohol, szóval nem szárítja a bőröm, és pont erre volt szükségem.
Most már nem használom, de nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Most már nem használom, de nagyon jó termék!

kicsikeke

2011. augusztus 8.

Isteni ez a tonik! Zsíros bőrre tökéletes, nagyon jól tisztít és amíg ezt használtam tényleg elmulasztotta a pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

bstar

2011. augusztus 4.

Nálam nem vált be, semmilyen hatást nem vettem észre. Esetleg a sminket kicsit leszedi, de arra ott a sminklemosó. Nem tonizál, zsíros bőrre hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

angie91

2011. július 29.

Tegnap vettem 1499 ft-ért. Kiváncsi vagyok, hogy megéri-e az árát. Eddig semmi különöset nem tapasztaltam, tisztít, de nem frissíti fel a bőrt és enyhén csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.

fatime

2011. július 9.

Ajándékba kaptam, nekem nem nagyon vált be csak a sminket szedte le. Zsíros bőrre szerintem nem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

Veronika

2011. június 12.

Én nemrég kezdtem el használni az arcradírjával együtt és eddig nagyon elégedett vagyok mindkét termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

angelscrime

2011. június 12.

Súlyosabb bőrproblémáim idején használtam (akkoriban sokféle pattanásellenes-arctisztító kozmetikumot kipróbáltam), de semmit nem ért, a tisztító hatása is minimális volt a gyulladt bőrömön. Utána pár órával már ismét ugyanúgy fénylett, mint használata nélkül. Normál bőrre tudnám elképzelni, de akkor is csak arra, hogy meglegyen az a tudat, hogy tett az illető valamit a bőréért az arcmosáson túl. Egyszóval felesleges.

diamia

2011. június 12.

Rosszat nem tett, de teljesen fölösleges volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

Rosszat nem tett, de teljesen fölösleges volt.

Évi

2011. június 12.

Nekem is bevált. Már több éve ezt használom és szebb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

Nekem is bevált. Már több éve ezt használom és szebb tőle a bőröm.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.