Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: xybaBence, az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2012. május 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A tengeri ásványokban gazdag, olajmentes zselé. Tiszta és friss arcbőr az üdeség és lágyság érzésével.Kíméletesen tisztít és frissít anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges zsiradékot, és a sminket. Megelőzi a pórusok eltömődését.  Bőrgyógyászok által tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

krekuci

2012. január 31.

Nagyon szeretem. Az illata a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Nagyon szeretem. Az illata a legjobb!

onecrimsonnight

2011. november 23.

Én nagyon szerettem. Egy eléggé pattanásos bőrre gyenge, de nekem a zsíros bőrömre jó volt. Frissített, és puha volt az arcom tőle, az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

gerbaud

2011. november 17.

Én is nagyon szerettem. Pont annyira tisztított, amennyire kellett, és nem szárított. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

fatime

2011. augusztus 24.

Semmit sem ér, olyan volt mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

Semmit sem ér, olyan volt mintha nem is használtam volna.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Igen gyendég tisztítást ígér, hát azt is kapsz. Egy szappannal többet érsz mint ezzel, és nagyon szárítja a bőrt. Radírozó géllel ne használd soha, egymás után. Nekem attól kipirosodott az arcom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.