Nivea

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2016. március 21.

Kategória:   Samponok

Sampon Bambusz kivonattal-szenzációs dús haj és puha tapintás

• Ápolja a hajat és tartást ad neki anélkül, hogy elnehezítené
  • Segít erősíteni a hajat és láthatóan dúsabbá teszi
  • Fésülhetőbbé teszi a hajat, így megvédi azt

Gica81

2017. szeptember 6.

Illata az jó, de se tartást, se dúsabbá nem tette a hajamat.
A fésülés viszont könnyebb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Illata az jó, de se tartást, se dúsabbá nem tette a hajamat.
A fésülés viszont könnyebb volt.

Anett15

2017. július 6.

Az illata finom, de nálam ennyi a pozitívum. A hajamat teljesen kiszárította, kezelhetetlenné tette, nagyon nehezen tudtam helyrehozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Rosqueta

2017. február 9.

Semmi extrát nem tud, egy átlagos sampon ráadásul hamar el is fogy, a hajam mintha zsírosabb lenne.tőle és nem igazán volume növelő. Kap 3at mert utána kellemesen puha és fényes a hajam , bár az lehet a balzsamtól van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

riella1994

2017. január 1.

Már a flakon végéhez értem, most jön a véleményezés. Kezdeném az illatával, nekem olyan kellemes púderes, krémes illatú, tipikus Nivea. Flakonból szagolva eléggé erőteljes illat, de hajmosáskor enyhül és a hajban marad a következő hajmosásig (általában 2-3 naponta mosok hajat). Kezdetekben nagyon jóban voltunk, tényleg ápolja a hajat, nem szárítja a hajvégeket és valamelyest tartást is ad neki. Aztán ahogy folyamatosan használtam, én is arra lettem figyelmes, hogy nagyon korpásít, pedig alapjába véve nem vagyok korpás, ráadásul a fejbőrömön ilyen göbök vagy pattanások (nem tudom minek nevezzem) jöttek ki tőle és viszkettem, mint aki bolhás. A hajam is nagyon hullik, de azt nem tudom, hogy ennek a samponnak köszönhető-e. A hajmosást nem tudtam vele kitolni, így is ugyanúgy 2-3 naponta mosok hajat. Az összetevői is tűrhetőek, nem tudom mi okozhatja a korpát. Elhasználom, de nem fogom újravenni. Számomra csak 2 csillag az illata miatt és hogy nem szárítja a hajat. Ezt most nem ajánlom senkinek sem :/ .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

botanoemi

2016. december 29.

Mikor megvettem, utána elolvastam a véleményeket és félve kezdtem el használni. Eddig 2x mostam vele hajat és azt kell, hogy mondjam, nagyon jó sampon. A hajam kissé zsírosodásra hajlamos, 3 naponta mosom. Nem az volt a cél, hogy kitoljam ezt az időd, mivel a hajnak szerintem egy idő után furcsa "szaga" van, én szeretem frissnek érezni, így mosom 3 naponta. Viszont, ami feltűnt, hogy balzsam használata előtt is már tök sima a hajfelszín, nem biztos, hogy szükséges lenne használnom, ez is csak megszokás. De nagyon puha a hajam, látványosan dúsabbnak hat. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

pannababo

2016. november 25.

- : korpásìt,sosem jelentketző prolèma ez
+: illata szuper
+: fantasztikus volumen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

- : korpásìt,sosem jelentketző prolèma ez
+: illata szuper
+: fantasztikus volumen

PetraRéka

2016. augusztus 8.

Nekem óriási csalódás.Nem,hogy volument nem növel,nem is habzik és nem olcsó.Egy pozitívum az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

natasa

2016. április 16.

Vékonyszálú hajam van, mostanában eléggé tartás nélküli. Mosás után ad egy kis tartást, de nem tart sokáig. Viszont eléggé matt maradt a hajam, ráadásul nekem eléggé szárította is a növényi festékkel (Khadi) festett hajamat. Ennek ellenére a zsírosodást nem tolja ki. Nem éreztem ápoltnak a hajam egyáltalán. Nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.