Nizoral

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Samponok

A bõr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal mind a fej, mind a mellkas nagyobb kiterjedésű területei, illetve az arc is kezelhetõ.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Norih

2015. november 16.

Sajnos nekem csak addig szuntette meg a korpamat,amig hasznaltam. Nem szuntette meg a korpamat,es ezert csalodtam. Azert 3000 Forintért,30 ml, es korulbelul 2-3 hetig eleg az en hajamra! Sajnos ez az igazsag ezzel a termekkel kapcsolatban velemenyem szerint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

adanita

2015. október 18.

É is főleg azért vettem meg,mert eléggé viszketett a fejbőröm az utóbbi időben, meg korpás is volt, de az nem vészesen. Az illata tényleg olyan gyógyszeres,nekem nincs vele bajom.
Hatása eddig okés, sőt mintha csillogóbb is lenne a hajam tőle :D, de a lényeg, hogy jól tisztít úgy érzem már most segített a viszketésen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 18.

crystalline

2015. október 16.

A csomagolás megváltozott, de a hatóanyag változatlan. Ha szenvedtél már viszkető fejbőr miatt, akár már a hajmosás másnapján is, akkor ezt mindenképpen ki kell próbálnod. Gyógyszeres hatóanyagú, nem az illatáért vesszük. Egyetlen hátránya az ára. :) De kellő odafigyeléssel, egy kis praktikával kb. 2 hónapra elég a 100 ml. Én minden hajmosás alkalmával használom, heti 2-szer. Első lépésként megmosom a hajam a jól bevált Dove argánolajas samponommal, jöhet a Nizoral csakis a fejbőrbe masszírozva. Hosszú hajam van, így tud sokáig tartani. ;) Nagyon fontos! Mindig szárítsd meg a hajad, még nyáron is! Soha ne maradjon nyirkos a hajas fejbőr, főleg ha összefogod a hajad hajmosás után. Nagyon kedvez a gombásodásnak, ha szó szerint befülled a fejbőr. Én saját káromon tanultam meg ezeket...Nálam maximálisan bevált, már nem a viszketés miatt kell hajat mosnom. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Pannao

2015. augusztus 26.

Sajnos a fejbőröm elég érzékeny és az egyik samponomtól nagyon korpás lett a hajam. Kipróbáltam minden féle head&shoulderst de nem hatottak. Ez a termék viszont tényleg nagyon jó! Nem használtam el az egészet, de máris korpamentes a hajam. Én ajánlom mindenkinek! (Persze szárítja a hajat de nem kell sokáig használni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Bridddzs

2015. augusztus 7.

Annak idején elhasználtam egy dobozzal, és tényleg rendbe tette a korpás fejbőröm. Hátrány, hogy kis kiszerelésű és viszonylag drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

nsaid

2015. augusztus 5.

Elöször azt hittem, hogy mivel csak heti egyszer hasznàltam, azért nem volt hatékony. A börgyogyàsz azt mondta mosam meg egy hétig minden nap, a végeredmény szàraz, töredezett, könnyen zsirosodo, korpàs haj és viszketö fejbör

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

AnniB32

2015. június 22.

Napgomba miatt kezdtem hasznalni. Gyermekkorom ota ezzel kuzdok, minden tavasszal megjelennek sajnos a foltok. Kezeles hatasara atmenetileg elmulnak, de a nyar folyaman ujra jelentkeznek az eleinte barna, majd kesobb feher foltok.
Mindig castellani oldatot hasznaltam, ami nagyon jo, de sajnos a hajas fejboron nem alkalmazhato, ezert nem szunteti meg gyokeresen a problemat.
Harom eve probaltam ki a Nizoralt, kura szeruen hasznalom azota tel vegen, illetve nyar folyaman egyszer egy-egy hetig. Hajmosashoz es tusfurdo helyett is ezt hasznalom ilyenkor a nyakamon, hatamon, mellkasomon (ahol a napgomba megjelent regebben). Az eredmeny tokeletes, harom eve nem jelennek meg rajtam ezek a foltok.
Nem tunik olcsonak, de egy evben egy flakon eleg erre nekem es mivel hatasos, igy ennyit boven meger.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Zsanett01

2015. május 24.

A páromnak fehér napgombák voltak a hátán foltokban.Gyönyörűen eltüntette,korpára is csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

evelinmolnar

2015. május 15.

én két hete használom, egyelőre sajnos csak korpásabb lett tőle a fejbőröm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

én két hete használom, egyelőre sajnos csak korpásabb lett tőle a fejbőröm...

ritusss90

2015. április 16.

GOMBAS eredetu korpas hajamat gyonyoruen tendbe tette. Nagyon draga, hamar fogy, mivel surun kell vele hajat mosni. De megeri en ugy gondolom. Nincs viszketes, zavaro korpa.
Most akarom ujravenni, reg nem hasznaltam. Jovok updatelni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Most akarom ujravenni, reg nem hasznaltam. Jovok updatelni :)

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.