Nizoral

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Samponok

A bõr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal mind a fej, mind a mellkas nagyobb kiterjedésű területei, illetve az arc is kezelhetõ.

Csirip74

2015. február 24.

Szerintem is egy hatalmas átverés ez a termék, egy vicc...Horror árért nulla terméket kapsz. Férjem időnként megveszi ezt a sampont, hiába mondom, hogy semmit nem ér. Ugyanolyan korpás a haja tőle mint előtte. A korpa ellen neki egyedül az válik be, ha szolid mennyiséget használ valamilyen egyszerűbb samponból, plusz alaposan leöblíti, a hajszárításnál odafigyel, hogy hajtöveknél is teljesen megszárítsa a haját. Ha betartja, nem korpásodik a feje.
Szóval ezt az izét ne vegyétek meg, ablakon kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 24.

Szóval ezt az izét ne vegyétek meg, ablakon kidobott pénz.

TelAviv

2015. február 6.

Ne! Tudom eleg helyen leirni ez a termek kesz atveres!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Ne! Tudom eleg helyen leirni ez a termek kesz atveres!!!!

DNM

2014. november 17.

Hát hallatlan drága. Nekem nem ugy néz ki a doboza mint a képen. Pici flakon 3000-ért. De nagyon kellett mert 1 hó alatt teljesen bekorpásodott a hajam. Második használat után kb 90%-a eltűnt a fehér pöttyöknek, nagyon elégedett vagyok. Javaslom mindig fertőtlenítsétek a törölközőt, fésűt, hogy ne térjen vissza a korpa!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

uaim

2014. július 24.

Elkapott a napgomba:) szóval jöttek ilyen foltok a hátamon bőrgyógyászhoz mentem aki tök mást irt fel de utána néztem neten is a dolgoknak és saját szakállamra megvettem. Nekem nagyon nagyon jó. Úgy használom hogy öt napot egymás után bőrre is és hajra is nem csip sehol nem éget pont tökéletes mindenem tőle és elkezdtek eltünni rólam a foltok a hátamról. Úgy néz ki működik és a hajam sem csúnya tőle persze használok balzsamot ráadásul utálok naponta hajat mosni egyszer egy héten szoktam de szép tőle a hajam nem szálkásít. Napgombára tudom javasolni mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Ichigo94

2014. április 25.

Enyém se úgy néz ki, mint a képen. Sajnos le kell, hogy húzzam, mert szörnyű (nekem végülis). Semmit nem tett a fejbőrömmel. Hiába mostam vele jól, leírtak alapján hajat (már 7-8-szor használtam, hetente kétszer), már hajmosás után is tiszta korpa volt a fejbőröm és nagyon hamar is zsírosodott (normál esetben heti 1x mosok hajat, de most bőven igényelte a heti 2-t). A hajamat viszont tönkretette, nagyon durván száraz lett, feleslegesen használtam utána jó balzsamot és hajpakolást. Azt hittem, hogyha gyógyszertári, drága és nincsen benne 120 összetevő, akkor használni fog. Tévedtem. Kidobott pénz volt (3000 ft körül vásároltam), mégcsak nem is habzik könnyedén és nagyon kevés van benne. Akármelyik mezei sampon jobb volt nekem ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 16.

Ez a termék nagyon régóta forgalomban van, én kb. 17 éve használtam, akkor nagyon jó volt. Elkezdett hullni a hajam és nem a hajszeszekhez nyúltam segítségül, hanem elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki megállapította gombás a fejbőröm. Ezenkívül fehér pöttyök jelentek meg a hátamon. Ahogy fésültem a hajam és odahullott, megfertőztem a hátam is. Vagy a fürdőben kaphattam, vagy a fodrásznál. Orvos javaslatára használtam 2 hónapig hajmosásra használtam, és hátkenegetésre, oda napi szinten 2 X. El is múlt, vissza se jött, de a festett hajamnak nem tett jót az biztos, mert kiszálkásodott. Már azóta többször találkoztam olyan személlyel, akinek a hátán vannak fehér pöttyök és meg vannak győződve róla, hogy napallergia. Mikor szólok hitetlenkedve néznek és nem hiszik. Arra nem is gondolnak, mi lesz, ha az arcra terjed és ez nem vicc. Inkább spuri az orvos, mint mindenfajta kencékhez nyúlni.
Ezt a bajt, csak ez a sampon gyógyítja és szuperül, így jár neki maximális pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 16.

dodoos

2014. január 10.

Hát az enyém nem így néz ki,mint a képen. 2900 Ft-ba került,ami eléggé sokallottam mert nem túl sok terméket kapunk ezért a pénzért. A hajam mostanában nagyon vacakol,állandóan viszket,korpás és reméltem,hogy ez segít. Eddig háromszor használtam,de még nem segített a hajam állapotán,remélem a java még csak most jön. Viszont a fürtjeim nagyon szépen csillognak és egészségesebbnek is tűnnek mióta ezt használom.
Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Később update.

Erika80

2013. december 26.

Valóban régen hatásosabb volt. Már egy hajmosás után szuper hatása volt, most többször is meg kell mosni, hogy hasson. Nem a legeslegszuperebb, de legalább felveszi a versenyt a korpával, amit a legtöbb sampont abszolut nem mondhat el magáról, hiába olyan drágák. Szoktunk venni egyet-egyet mert a többi sampontól mindig kiújul a korpa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

sihaya

2013. december 8.

Korpa ellen csak ez vált be. A Head&Shoulders és társai elbújhatnak mögötte, igaz nem is ugyanabban az árkategóriában indulnak. Kúraszerűen kell használni, de valóban megszünteti a korpát. Nekem az illata is tetszik, olyan "gyógyszeres".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

lionshare

2013. november 14.

Sajnos nekem nem volt csodaszer. Többször próbáltam, de nem szüntette meg a korpát, a hajbőrömön túl sok kedvező hatást nem ért el, viszont regenerált szerintem, de a haj szerkezetének jellegére is hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.