Nu Skin

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2021. december 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Klinikai bőrápolás a klinikán kívül. Élvezze saját otthonában a bőrnyugtató eredményeket, melyekről a klinikai tesztelés bebizonyította, hogy megfelelnek egy szakember által végzett mikrodermabráziós kezelésnek! A Polishing Peel a tökben fellelhető enzimeket tartalmaz, hogy megújítsa, puhítsa és tisztítsa a bőrt, valamint bentonitot, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket és a méreganyagokat. A szakemberek által végezhető mikro-bőrkoptatás kényelmes alternatívájaként a Polishing Peel arctisztító bőrradír üde, egészséges arcbőrt biztosít.

Catlover

2015. június 22.

Évek óta csak ezt használom hámlasztóként. Tisztítja, méregteleníti is a bőrt amellett, hogy eltávolítja az elhalt hámsejteket. Hihetetlenül baba sima lett tőle a bőröm, halványította a pattanások nyomait, rendszeres használatával éveket tagadhat le az ember.
Szakembertől tipp: csinálhatunk vele hámlasztó kúrát is, de most nyáron nem szabad, majd csak amikor már nincs erős napfény, mert minden hámlasztás fényérzékennyé teszi a bőrt és foltos lehet. (Tehát semmikor nem szabad használni napozás előtt pár nappal már).
A kúra egy hónapig tart. Az első két hétben heti 3x, a 3. héten 2x és a 4. héten 1x kell használni, és utána is elég heti 1x. Hétfőn kell kezdeni, mert úgy jönnek ki jól a napok. (hétfő-csüti-vasárnap, kedd-csüti-szombat, szerda-vasárnap, vasárnap). Érdemes mindig este megcsinálni, mert utána már nem megyünk utcára, nem kell sminkelni, szóval egész éjjel pihenhet utána a bőrünk.
Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, és nem fog hinni a szemének. Csináljatok fotót magatokról mielőtt belevágtok a kúrába, jó közelit, hogy a végén össze tudjátok hasonlítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

fodorkata

2015. május 13.

Acnés lett a bőröm néhány éve, akkor ismertem meg a Nu Skin termékeket, a polishing peelt azóta is használom. Ennél szuperebb arcradírt nem ismerek, összehúzza a pórusokat, a pattik után visszamaradt hegek nagyon sokat javultak, egyszerűen imádom. Az ára kissé magas a kis kiszereléshez képest, de hiába kerestem alternatívát, nem találtam jobbat. 5*******

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

illesjulia

2015. március 26.

Heti egyszer használom a Galvanic SPA kezelés elött. Nagyon szeretem, nem szárít, nem húzódik töle a böröm, semmi börpír utána, csak tiszta és friss érzet :) Ha hámlasztásról/radírozásról van szó, ez az elsö dolog, ami eszembe jut.
Szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Szeretem :)

erospista

2013. június 6.

ezt a terméket én is imádom :D remek bőrradír , jó érzés amikor fent van :D hűsítő . sajnos nemsoká elfogy :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 6.

Libra

2013. május 22.

Másfél, két éve használom, nagyon jó. Az én bőröm száraz, húzódik mindentől. Alig jó rá valami. Tonikot pl. nem is tudok használni. De ez nagyon jó. Mindig amolyan "babapopsi" érzés lesz utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 22.

tedy

2013. május 4.

Szuper termék!Vártam kicsit mielőtt véleményezem,de csak jót tudok írni róla.Gyönyörű,tökéletes lett a zsíros bőröm.Hetente 2-3szor használom,nem csíp és puha a bőröm.Mindenki dicsér,hogy milyen sima az arcom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Evie

2012. augusztus 23.

Még csak pár hete használom, így talán még nem tudok annyira behatóan nyilatkozni róla, de mivel már 1 hete nagyon szép a bőröm (a család folyamatosan dicséri:D), és semmi mást nem használok, kénytelen vagyok ennek betudni.
Amikor először felvittem az arcomra, másra számítottam, mert még nem használtam soha hámlasztót. Elsőre sűrűbb, nehezebb krémre emlékeztet az állaga, finom, púderes, enyhe illattal. Nagyon vékonyan fel lehet vinni. A bőrömön aztán másodpercek alatt megszárad, fél perc után könnyen ledörzsölhető, na ekkor már nagyon érezni lehet a radírozó hatást.

Mindazt megadja,amit ígér: a bőrömön alig látszanak a hónapok óta meglévő, tágabb pórusaim (hová lettek?:D), ez az,ami leginkább szembetűnő. Pattanások, mitesszerek egy ideje nincsenek az arcomon (pedig mindig szoktak,sajnos:(). A bőröm határozottan SZÉP, puha, sima, egységesebb.

Nagyon remélem, hogy ennek a terméknek köszönhető, mert akkor ez egy hosszú barátság kezdete lesz :) (valószínűleg igen,hiszen tényleg csak ezt az egy új terméket használom, még csak tonikot sem, viszont ugyanúgy étkezem...) Ráadásul csak most vettem észre,hogy először heti 3x, majd később heti 2x kell használni, eddig heti 1x vittem fel. Most figyelni fogok, és tartom a heti kettőt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Bentonite 0 0

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.