New York Color

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2013. március 14.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartalma: 3,4 gramm

svivko

2013. január 15.

Na, most hogy végre sikerül kigugliznom, hogy nekem az ultra last van, nem pedig a sima- mert miután leszedtem a 2 matricát, ami gátolta a kupak leszedését már nem volt rajta csak a szín neve-, írhatom is a véleményem.
A Sherry Sparkle tulajdonosa vagyok, kb 2 hete vettem a Rossmannban 300 Ft-ért. Ennyit pont megért.
A színe szép szájszín, az íze rúzs-íz, ami miatt nem igazán lett a szívem csucsája, illetve a csomagolását kifogásolhatnám - ha nem ennyiért vettem volna-, mert elég gagyi hatást kelt, és az én számra tetemes carmex mennyiség kell előtte, hogy állja a sarat.
Amúgy elmegy, de nem a kedvenc darabja hirtelen jött rúzsmániámnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Amúgy elmegy, de nem a kedvenc darabja hirtelen jött rúzsmániámnak. :)

jakusjuccsi

2013. január 9.

Nekemis a Mousse van meg,nagyon szép nude árnyalat!! Olcsó,és szép fedésű..Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

kriszti.07

2012. december 20.

Ma az egyik drogériában 450Ft-ért vettem meg a 420-as Mousse árnyalatot, és nem is bírtam ki, hogy ne próbáljam ki rögtön. Ecsettel vittem fel az ajkaimra, és így elég sokáig tart, nem érzem, hogy igazán hidratálna, de nálam nem is követelmény ez egy rúzzsal szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

timikeke

2012. november 20.

A 420-as Mousse árnyalatot vásároltam meg. Szép, természetes színe van, kellően krémes, jól illeszkedik az ajkaim színéhez. Mintha egy enyhe csillám is lenne benne. Sajnos nekem nem tartós. A csomagolással én sem vagyok megelégedve, engem zavar hogy nem lehet jobban visszatekerni a rúzst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

surreal_brain

2012. november 15.

Ma vettem meg a 406-os Garnet arnyalatot :). Olyan szint kerestem ami sotet, de nem tul hivalkodo es jol passzol feher borhoz. Csodalatos a szine, szajon melybordo+feny, de nem tomeny a fedese igy nappal is viselheto. Van meg egy arnyalatom aminek nem emlekszem a nevere, de regebben vettem igy az alapjan tudok a ruzs minosegerol es tartossagarol is velemenyt mondani: szerintem nagyon jol pigmentalt es jo a textura, nem tapasztaltam hogy szaritana, bar szerintem valamilyen szinten minden amit a szajra kenunk szarit, foleg ebben a hideg idoben (nekem meg a yves rocher repair balzsam is szaritotta a szam ma, pedig az nem egy labello)....a csomagolasa tenyleg nem praktikus, kicsitt gagyi hatast is kelt, de ami benne van szerintem ellenpontozza a csomagolast :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

miraella

2012. október 16.

Jajj nem szeretem...! Nagyon rossz minőség..de anyukám viszont imádja. (Plum Rum árnyalat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 16.

Mya

2012. október 16.

A 411 Snowcone árnyalat van meg, ami ránézésre egy természetes barnás-rózsaszín matt nude rúzsnak tűnt. Ennek ellenére felkenve egy enyhén metálos középrózsaszín (engem ez a szín a régi, olcsó rúzsokra emlékeztet, amiket kb. általános iskolás koromban kenegettem magamra anyukám neszeszeréből kicsempészve). Mindemellett nem lehet szépen felvinni, csomósodik, nem egyenletes a fedése, szárít. Azt hiszem befejeztem a kísérletezéseimet az olcsó árkategóriás sminktermékekkel......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Verus

2012. október 3.

Két árnyalatom is van belőle, és nagyon szeretem őket. Szépen kenhető, egész tartós, és finom az illata is. Csak azért nem 5 csillagos, mert picit tényleg szárít, de szerintem nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

sugar bunnie

2012. szeptember 10.

Nekem egy nude-os árnyalat van meg, ami a polcon porosodik, kiszárította a számat. zsírkrétának jó lesz,olyan kemény :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

gabyca34

2012. szeptember 7.

Habár nekem nincs meg olyan rég, de nekem nagyon bejön. Igaz, hogy kell alá a balzsam, mert elég kemény az állaga, de engem mindenért kárpótol a színe. Nekem tetszik, ahogy változik a színe, (vagy mi..) amikor választottam ki a színt, akkor először egy nude árnyalatot láttam kupakon keresztül, felbontani meg nem bontottam, teszter hiányában meg nem tudtam kipróbálni a színt. Arany féle csillogása van, és egyébként ha felkented olyan rózsaszínes árnyalatot ad ki a már említett arany csillogással. Nagyon jó párosítás ez így nekem. Az illata meg az íze (nem szoktam kóstolgatni, meg lenyalogatni, de kicsit zavaró ennél) nem a legjobb, de engem nem is érdekel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Ceresin 0 0