New York Color

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2013. március 14.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartalma: 3,4 gramm

natasha

2012. szeptember 7.

Ez a rúzs,ez egy borzadály.(Ez rúzs???:DD)
Nehéz felkenni, mert iszonyatosan kemény az állaga,a számon borzasztó színűvé válik, lehet színváltós, de akkor ráírhatnák:D Csomósodik fujj. Ilyen vacakkal még nem találkoztam.Odaadom egy barátnőm kistesójának, hagy játsszon vele.:D Másra nem igen való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Ez a rúzs,ez egy borzadály.(Ez rúzs???:DD)

lefteye

2012. augusztus 11.

a a Fragile Pink van meg, szeretem ezt a színt, és az ár/érték aránya is jó, nem tetszik viszont a csomagolás, nem merem bedobni csak úgy a táskámba, mert ha betörik a kupak, összevágja a rúzst is mivel nem lehet teljesen visszatekerni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

varga.stella

2012. augusztus 6.

Végre megtaláltam a megfelelő színt! :) Nekem 418 Sugarplum van. Szépen illeszkedik a szám színéhez. Jól lehet kenni, nem szárít. Jó az ára. Szóval tökéletes... lenne! No de a csomagolás!!! Amikor először felbontottam, majdnem eltörtem... Pedig szerintem annyira minimális elvárás már, hogy egy rúzst vissza lehessen csavarni... nálam ez sajnos -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

galeszter1984

2012. július 26.

az itteni vélemények alapján vettem meg a Fragile Pink-et.nekem kicsit csillogós, de azért elmegy.a csomagolás katasztrofális, utálom,hogy mindig figyelnem kell hogyan rakom rá a tetejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

sissy93

2012. július 15.

A Mousse árnyalatot vettem még régebben, mert egy blogon azt olvastam, hogy nude. Háát, nem tudom... Az én bőrömhöz nagyon sötét, inkább karamell, mint nude.
Odadtam anyukámnak, ő szereti. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Odadtam anyukámnak, ő szereti. :)

Birdy

2012. július 15.

Én bizony eltörtem, úgyhogy már csak az ecsetes megoldás maradt számomra. Egy kellemes rózsaszín van meg.Egészen tartós, bár nekem pár óra után eltűnik a számról ( ha tudnám hová...) Egyenletesen kopik, nem tartozik a kedvenc rúzsaim közé de egynek elment újra venni biztos nem fogom és elhasználom a színe miatt viszont a csomagolása borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

eracream

2012. május 16.

Nekem a 409-es Fragile Pink van meg. Nagyon eltaláltam a színt, illik a bőrszínemhez. Már többször nézegettem őt, de eleinte elrettentett a csomagolása, de már megbarátkoztam vele. Nagyon meglepődtem amikor először használtam, nem raktam alá ajakbalzsamot, de így is olyan volt mintha lenne rajtam, szóval engem egyáltalán nem szárít. Nekem ő rúzs és ajakbalzsam egyben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

zalla

2012. május 14.

Az ára nagyon baráti, épp emiatt esett rá a választásom. Meglepően tartós, szép színei vannak. Viszont nagyon zavaró, hogy hogy a készítők keze hogy megszaladt csillám-téren...(ha kell én rakok bele csillámot, de vissza már nem lehet csinálni, ha belerakták) Én kizárólag azért vettem meg a Fragile Pinket, hogy saját árnyalatú rúzst készítsek, így a megjelenése kevésbé zavar. De biztos vagyok benne, hogy különben nagyon zavarna, a kupakja már most is idegesít...
Összegezve: Ha az ember elnézi a külcsínt, a belbecs kreatívan hasznosítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Összegezve: Ha az ember elnézi a külcsínt, a belbecs kreatívan hasznosítható.

AnitaBabi

2012. április 21.

Ez a rúzs nekem se jött be sajnos..:( A csomagolása annyira ócska, hogy ennél olcsóbb rúzsoknak is jobb csomagolása van....az a sok csillám is zavar mindbe, pedig alapba a színek tetszenek, csak azok a csillámok...:/
Ráadásul én nem csak belekaptam, hanem ki is tört a hegye, megszoktam, hogy néznem se kell, vakon rátudom tenni a tetejét,mert be lehet csavarni teljesen...itt meg úgy belekaptam, hogy eltört, mivel a rúzs még nagy így tudom használni, ha nem tekerem ki annyira, vagy max ecsettel, de nem tetszik...ára miatt azt mondom még talán nem nagy veszteség, de inkább adtam volna egy jobbra többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

bendee91

2012. április 18.

Nekem a 402-es Red Flame rúzs van meg ebből...annyira megbántam már, hogy megvettem, számomra pénz kidobás volt...nem is tudom miért vettem meg...a színe se jön be, vagyis pontosítok...a színe még elmegy, de olyan csillámos, narancsos szájon...meg a csomagolása, na hát az katasztrófa...többször majdnem belekaptam a kupakkal, pedig óvatos vagyok....ezért csak 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Ceresin 0 0