NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

eszterella

2018. március 25.

Nagyon szeretem, nekem tökéletesen bevált! Rendkívül tartós, könnyű vele rajzolni, nem kenődik szét, hamar szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Dettuli

2018. március 16.

Kezdőként úgy gondoltam egy igazán minőségi darabra ruházom be, mert a szemhéjtussal nem lehet spórolni. Nem tudom, hogy a kezdő bénaságom, vagy a termék bénasága okozta ezt a hatást, de egyszerűen nem bírtam úgy használni, hogy ne kenődjön szét felvitelnél:( Egyelőre most egy hármast ér, de nyitott vagyok arra, hogy felértékeljem, ha azon múlott az eredmény, hogy én vagyok béna!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

dodo21

2018. március 3.

Csalódás. Amikor megrajzoltam a tusvonalat először nagyon tetszett, tényleg szép színe van, jól lehet kezelni. A felvitel után viszont kb. fél óra elteltével már úgy szétfolyt az egész, hogy kb. a szemöldökömnél járt a festék..
Kipróbáltam szemhéjalappal és púderrel, úgy egy picit tartósabb, de alapvetően nem használom ezeket...
Inkább visszatérek a jól bevált, harmadáron kapható kis essence szemhéjtusomhoz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

FannerManner

2018. január 24.

Régóta keresem a "tökéletes" szemhéjtust, már majdnem feladtam, hogy találok olyat, ami tényleg fekete, jön is belőle anyag, illetve a filc része sem túl vastag. Kijelentem, hogy megtaláltam! Imádom, és biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

DoraDe

2018. január 12.

Az első használatkor hatalmas csalódás volt, nem bírta sokáig, nagyon hamar a szenhéjam egészén kötött ki az egyik szememen. (Eléggé rejtett a jobb szemhéjam, így ez a probléma elég sok terméknél előjön.) Ekkor nem használtam se szemhéjalapot, se szemhéjpúdert. Félre is dobtam a terméket. Viszont nemrég kipróbáltam szemhéjalappal és szemhéjpúderrel, így már elég jól bírja. Munkából hazaérve még mindig a helyén. Precízen lehet vele dolgozni, szép fekete.

UPDATE: elkezdett nagyon folyékony lenni, és szétfolyni, főleg a szemem belsején, a bőr pici hajszálmélyedéseibe. nem valami szép. de tartós, és ott marad :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

oliviag

2018. január 5.

Nem igazán békültem ki ezzel a tussal, nekem abszolút nem tartós (pedig a boltban konkrétan esküdöztek, hogy a legtartósabb tus), és tényleg nagyon folyik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

SimonHajni

2018. január 4.

nekem nem nyerte el a tetszésemet, nagyon hamar kifogy, és szerintem nehezen lehet vele szép tusvonalat húzni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

karolinapoles

2017. október 27.

Rengeteg tusom volt már, de egyikkel sem tudtam kihúzni a szemem egyformán, szép formájúra. Ezért inkabb nem használtam tust, addig amig nem hallottam errol. Ez a tus a legjobb amit valaha használtam, nagyon konnyu vele dolgozni, gyonyoru vonalakat húzok, es egyformákat. Lassan elfelejtem felelmeiket a tusoktól....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

fruzsi12

2017. október 24.

Abszolút nem kedveltem a filces tusokat, viszont annyira sokan dicsérték ezt a terméket, hogy végül beadtam a derekam. Eleinte utáltam, mivel a folyékony tusokhoz vagyok szokva, így számomra a fogása baromi kényelmetlennek bizonyult, de nem adtam fel. Iszonyatosan ében fekete színe van, tényleg vízálló, és vékony hegye miatt könnyű vele dolgozni, egyszerűen hozzá tudtam szokni. Tutira újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Iwett117

2017. október 10.

Első tollszerű tusom. Szeretem, könnyű vele szép vonalat rajzolni, viszont néha, ha túl vastagon használom felragad a szemhéjamra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.