NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vikimaja

2023. január 23.

A fekete és barna verzióját is használom, és tökéletesen meg vagyok velük elégedve, nem hiszem, hogy ebben a kategóriában jobb tust találnék… A tégelyes tusok nem jöttek be, valahogy nem sikerült megtalálni a megfelelő ecsetet, a filceseket mindig túl keménynek találtam. Ennek a csodának tökéletes a pigmentáltsága, precíz az ecsete és nagyon tartós, kopás nélkül kibír akár egy egész napot is. Mindenképp csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 23.

noricza

2022. december 25.

Részemről egy újabb szerelem a nyx-től. A jól bevállt tusom hegye hosszúkás és kemény, nyilván azzal már megvan a gyakorlat. Aztán egy hirtelen fellángolásból próbáltam egy filces tust , ami továbbra sem lett a szívem csücske, de erről annyi jót hallottam és eddig nem csalódtam a nyx termékekben. Nyilván az ára nem pénztárca barát de elég sokszor vannak akciók. Ezt a csodát is így sikerült beszereznem. A hegye fura (tényleg nem tudom eldönteni hogy minek is nevezzem) de már megszoktam, hogy a nyx-nél semmi sem olyan mint más márkánál. Iszonyú könnyű vele dolgozni, vékony vonalat is egy hanyag mozdulattal fel lehet dobni, meg úgy az egészet. Az első alkalommal minden alap, fix minden nélkül csak feldobtam és az extrán zsíros szemhéjamon is szépen bírta sport, takarítás és a párás, esős időjárási viszonyok ellenére is. Nem mondom hogy 100% os volt nap végére , de azért kiállta a próbát. Teljes harci díszben is teszteltem alappal, fix-el megsem mozdult. Részemről megérte. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 25.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. július 1.

első, éles használat előtt kipróbáltam otthon és alapjáraton elégedett vagyok vele.
Pros: nagyon szépen pigmentált; hihetetetlen vékony vonalakat is lehet vele húzni
Cons: én a keményebb filchez vagyok szokva, ez pedig egy puhább, ecsetszerű tipnek néz ki (?!), de megszokató; setting spray nélkül gyanús... pár óra múlva megkopott a szemhéjamon, de a wing része tartotta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 1.

PipereBlogZsani

2022. május 29.

Kedvenc! Ezelőtt drogériás filces tusokat használtam.

Nagyon rövid ideig voltak elegek mert vagy beszáradtak, kifogytak, tönkrement a filcvégük stb...

Na de ez.... Hihetetlen mióta meg van és még mindig tökéletes, fekete vonalat húzok vele. Nem is tudom hogy lehet ilyen sokáig elég egy tus, nagyon meg vagyok vele elégedve: se beszáradás, se a filc nem ment tönkre és nagyon lrecízen lehet vele dolgozni. Ezt mindig újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

Kedvenc! Ezelőtt drogériás filces tusokat használtam.

Emma23

2022. május 15.

Szeretem ezt a tust. Szép precízen lehet vele dolgozni és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

Szeretem ezt a tust. Szép precízen lehet vele dolgozni és tartós is.

Dusmata

2022. május 1.

Újra és újra vásárolom. Nagyon könnyen lehet szép és pontos vonalat húzni vele. Sokáig fent marad, egyenletesen kopik. Nálam verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

CherryEve

2022. január 12.

Nem mindig vagyok elégedett vele, de valamiért mindig újra veszem, mert megszoktam a használatát. Nem kenődik el, és szép fekete, csak múltkor mikor ujra vettem, furán kiállt belőle egy szál, amit azzal orvosoltam, hogy levágtam kisollóval, utána jó volt. Még kísérletezek mással is, de addig is stabil része a smink kollekciómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Mona12

2021. október 25.

Egyik kedvenc tusom volt, tartós, jól lehet vele dolgozni viszont az ecset része hamar megadja magát és kiállnak belőle a szálak. Jó viszont olcsóbb kategóriában is találni ugyanilyet vagy jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

Zindi

2021. október 15.

Sosem voltam a filces tusok rajongója mert valahogy nagyon hamar kifogytak, nem voltak tartósak. De EZ. Volt egy kuponom hogy ha 2 Nyx terméket veszek olcsóbb, megvettem a szokásos szemhéj alapozóm meg gondoltam üsse kavics kipróbálom most olcsóbb. Kb 2 hét és már nem akartam a kedvenc ecsetes tusom után nyúlni ez annyira híg mégis pigmentált és szuper könnyű dolgozni vele. A filc része nem konkrét filc hanem tulajdonképpen egy ügyesen formázott ecset, iszonyat precíz, NAGYON pigmentált és nagyon tartós. Ha reggel felkenem és ebben alszom (mert pl ismerősnél pizsipartizunk) másnap reggel maximum egy picit kopik meg.
Viszont tényleg iszonyat folyós, én kupakkal felfelé tárolom amit alapból nem jó a filces tusoknak de ez még így is elkezd néha folyni ha sokat bajlódok vele, illetve ha túl sok festék folyik a hegyére hajlamos pacásan fogni de egy kicsit megtörölgetem és újra precíz, de más negatívumot tényleg nem tudok felhozni, ez után visszatérni az alapból hegyesre vágott ecsetes tusomhoz szinte szenvedés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

sstunde

2021. szeptember 21.

Rengetegféle szemhéj tust próbáltam már, de nekem ez lett az abszolút kedvenc. Sajnos hajlamos a szemem random elkezdeni könnyezni, és a többi tus nem állta ki a próbát még sminkfixálóval se, sokszor pandamaciként végeztem. De ez bírja a strapát szerencsére. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, szép vékony vonalat lehet vele húzni (már amennyire a kézügyességem engedi :D) Nagyon sokáig elég, pedig kb minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.