NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

balankaa01

2021. július 31.

Sose volt filces szemhéjtusom, annyira nem is vonzott a gondolat, de csak ebből találtam barnát, ami nem volt annyira sötét, hogy szinte már feketének nézzen ki, így hazajött velem.
Eddig szerelem volt, nagyon könnyű használni, nagyon szép a színe, tartós is, meg nem volt gondom a szivárgással, ahogy itt néhányan írták – mostanáig, kb. 1 hónap használatról beszélünk. :) Most elkezdte, folyik minden irányba, én meg haragszom, mert ez így nem túl gazdaságos. Nem tudom, utaztattam nem régen, lehet, hogy nem tetszett neki a táskában, mindenesetre ezért a pénzért nem ezt a minőséget várnám. Attól még újraveszem, amíg nem találok nála jobbat. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Sammael

2021. július 21.

Először valamiért elkenődött, de most lerobbanthatatlan. Rollereztem fel a dombra, patakokban folyt rólam a víz, de nem kopott, nem mozdult el, el sem kenődött. Minden ugyanúgy a helyén volt. Lehet, hogy a fixáló is közrejátszik. A másik fontos dolog számomra, hogy ezzel tust húzni maga az álom. Azt hiszem, szerintem ő a kedvenc eddig 🔥

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

ceanne

2021. március 22.

Nekem tökéletes. Szeretek kísérletezni, és fogok is, de ebből mindig lesz a neszeszeremben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

LauraLabancz

2021. március 21.

Nekem a lehető legjobb tus, amit valaha próbáltam. Szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy nagyon nehezen tudom meghúzni a szép és főleg szimmetrikus tusvonalat :D Ezzel azonban nagyon szép vonalat tudok húzni, tökéletes fekete és egyáltalán nem kopik hosszabb napokon sem. Már nagyon sokszor újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Dorotii66

2021. március 2.

Borzasztóan nagyot csalódtam ebben a termékben. Óriási reményekkel vettem meg, az ára ellenére, mert láttam milyen jók a vélemények róla. Hát mit ne mondjak... Valóban könnyű vele dolgozni, de nem tudom, hogy a francba lehet ez vízálló. Körülbelül fél óra után feltapadt a szemhéjamra és az este arról szólt, hogy fél óránként korrigáltam, hogy ne úgy nézzek ki mint egy idióta. Iszonyú ragacsos érzést hagy maga után, egyszerűen szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Peculilyar

2021. február 26.

Csalódott vagyok a tartóssága miatt, az olajos szemzugomra nem maradt meg a nap végére. Szép fekete színt ad, mint bármelyik más fekete tus.

(Fixáló port is használtam a végére, ezen szerintem még a szemhéjalapozó sem tud majd segíteni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

szaboletta

2021. január 30.

Ár-érték arányban a kedvenc szemhéjtusom. Könnyű vele dolgozni a filces kialakítása miatt. Tartós, egész nap megmarad a szemhéjamon.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

casa17

2021. január 23.

Legeslegjobb tus! Tartós, szép fekete, könnyű használni. Ára is elfogadható, nem szárad be hamar, nekem tökéletes. Többet szerintem nem is kísérletezem más tusokkal...

Update: nem tudom mit változtattak rajta, de ez már a 3. tusom ami folyik, pedig fektetve tárolom...
Bosszantó, ezért le is vonok 2 csillagot...
És kereshetek másik tust, ami jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

Bosszantó, ezért le is vonok 2 csillagot...
És kereshetek másik tust, ami jó...

dorax

2021. január 20.

A Too Faced Better Than Sex tus mellett ez a kedvencem. Szép, erőteljes fekete szine van, ráadásul nagyon tartós is. A tus hegye kifejezettem vékony, ami miatt nagyon könnyű vele dolgozni, bár ha fejjel lefele tárolom, észrevettem hogy jobban folyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

sztundu

2020. december 13.

nekem is elképesztően a folyt, nagyon nehezen száradt, folyton felkenődött a másik szemhéjamra is, konkrétan már magán a tollon folyt végig a festék, annyira folyt, próbálkoztam vele egy ideiig, aztán a végén a kukában landolt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.