NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MimiRose, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

2 féle szemöldökport és viaszt tartalmazó szemöldökkkészlet

Ár: 1800Ft , Eladó: roxana.csepiga
Állapot: 1 alkalommal swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a XXII. kerületben, Foxpost, postán maradó

CsSz

2018. április 9.

A fixálótól nekem túl sötét és természetellenes lesz a szemöldököm. Anélkül is tartós, a színek jók. Az ecsete elég kemény, de szerintem használható, ha nincs kéznél másik. Nem rossz termék, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Abbie182

2018. február 7.

Mióta megvan mást nem is használok a szemöldökömre. Én a saját ecsetével is boldogulok így,ha a páromnál alszom elég bedobni a táskába. Itthon szintén egy nyxes ecsetet használok,amivel precízebben lehet dolgozni. A waxhoz még nem is nyúltam hozzá, anélkül is egész nap fennt marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

MissKenedy

2018. január 2.

Catrice után váltottam erre a kis szettre. Egyelőre (3 hét után) meg vagyok vele elégedve. Az ecsete használhatatlan, de a többi nekem bevált. Szerelmes nem lettem belé, de tetszik. A wax érdekes élmény, kenegetem, bár nem vagyok benne biztos, hogy van haszna.
Viszont kín szenvedés kinyitni, annyira erősen zár a tartója. Mindig félek, hogy beletörik a körmöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

nyisike

2017. október 18.

Nagyon jó kis szemöldökformázó. Az árnyalatok szépek és természetesek. Könnyen felvihető és nagyon sokáig fennt marad, nem maszatolódik, kopik le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

szbanna

2017. október 4.

Eleinte nem igazan tetszett, nem volt egyszeru banni vele, konnyen foltos, darabos lett. Egy ido utan viszont megszoktam, kitapasztaltam, es nagyjabol elegedett vagyok vele. Kis odafigyelessel egesz nap tart, bar megjegyzem, hogy alapvetoen szerencses vagyok a szemoldokommel, csak minimalis kiegeszitesre szorul, tehat nekem az egyszeru nedves porfestek (Artdeco) is megtette ugyan ezt, es azzal kevesebb a "macera".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Sheilagold

2017. szeptember 14.

Szemöldök növesztésbe vagyok jó ideje, tehát foltos és hiányos az 'új szekció' ezért elengedhetetlen, hogy valamivel kitöltsem a hiányt és egységesítsem az egészet.
Rengeteg szemöldök formázót használtam, ceruza, tús, krém, szivacsos kenős aplikátoros 'izé', több féle port, de ez valami elképesztően jó. Viszonylag tartós is, egész jól birja az edzés közbeni izzadást is. Az ecsete röhej, de nem pontozom le miatta. A wax sem túl jó, de amúgy sem kedvelem a waxokat.
Viszont a legtutibb hogy rengeteg féle színe van, 3 hajárnyalat változtatásom volt az elmúlt években és mind3hoz volt megfelelő por.
Egy jó minőségű ecsettel gyönyörű és természetes szemöldököt lehet formázni vele. Alap darab és ha néha áttérek másra is rövid időre, mindig visszatérek ehhez mert ez vált be nekem a legjobban.
Oh, és még egy dolog. Szemöldök növesztéshez a por a legideálisabb, mert minden más eddig vagy letörte vagy kitépte a szálakat felvitel közben.

Egyszóval imádom és 'létezni sem tudok nélküle'. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Egyszóval imádom és 'létezni sem tudok nélküle'. :)

szandra020

2017. szeptember 13.

Jó a szine konnyen használható, a wax nekem nem jött be túlsagosan fénylik és természetellenes tehát azt nem szoktam használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Zoedobi

2017. augusztus 17.

2290forintert vettem, a wax drámát nem értem, szerintem nem haszlalsz belole olyan sokat bár tuti nem a színekkel egy időben fog elfogyni. A tartósság a színek pigmentáltságával meg vagyok elégedve. Az ecset kuka belőle nyilvánvaló okok miatt de nem is azért vettem úgyhogy ezért nem pontoznám le :) taupe szin van meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

honeybunny5

2017. június 15.

Nekem a dark brown árnyalat van meg, ami tökéletesen illeszkedik a szemöldököm színéhez. Dús, sötét szemöldökkel vagyok megáldva, ezért éppen csak a hiányos részeket szoktam szemöldökporral kiegészíteni. Nagyon sokáig elég a termék, bár a wax része viszonylag hamar elfogyott. Ez volt a legelső nyx-es termékem, és nagyon meg vagyok elégedve, más terméket nem is használok a szemöldökömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 15.

csengeb4

2017. március 23.

Nagyon elégedett vagyok vele, természetes árnyalatot ad és nagyon könnyen felvihető. Én másik ecsetet használok hozzá, de az eredetivel is szép hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate