NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MimiRose, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

2 féle szemöldökport és viaszt tartalmazó szemöldökkkészlet

Ár: 1800Ft , Eladó: roxana.csepiga
Állapot: 1 alkalommal swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a XXII. kerületben, Foxpost, postán maradó

Acetaldehid

2016. december 22.

Blonde árnyalatban van meg, nekem a zselés állagú cuccokkal szemben sokkal jobban bejön. Valahogy természetesebb/jobb színe van. A wax nagyon jó, a tartósságával így semmi bajom. Kicsit zavar, hogy szerintem arányaiban véve kevés a wax, anélkül meg nem tudom, rendben lesz-e pusztán a por tartóssága. Tetszik a kis kefe, az ecsetke meg csak a waxhoz jó, a port egy jobb minőségűvel szoktam felvinni. A világosabb színt használom inkább most, de a kettő együtt is kihasználható számomra. Szerintem újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Beka1984

2016. december 8.

Az Auburn árnyalatot vettem meg belőle.A wax jó ötlet,nagyon tartós viszont az Én rézvörös hajamhoz sötét...Jobb árnyalata van a ceruzás változatának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

B.Enci

2016. május 6.

Én blonde árnyalatban szereztem be és nagyon szeretem. Szuperül illik a mogyoróbarna hajamhoz. Szép természetes lesz a végeredmény. A hozzá járó ecsetet én csak utazáskor használom, nem rossz de más ecsettel szebb az eredmeny. Ha elfogyna Szívesen újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

ffaniel

2016. április 7.

Szeretem, elég gyakran használom, az ecset is jól kihasználható szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Szeretem, elég gyakran használom, az ecset is jól kihasználható szerintem.

kékvelúrcipő

2016. április 1.

Kedvenc! Mindennap használom! Végre valaki gondol a vörös hajú lányokra is! Szép a színe, tartós, és a wax is jó hozzá. Nagyon imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

KissQkta

2016. január 31.

Imádom! Brunette árnyalatot használom. Előtte ceruzával húztam meg a szemöldökömet, de ezzel teljesen természetesnek látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Gingermint

2015. július 9.

Imádom!:) Nekem nagyon nehéz a vörös hajamhoz megfelelő árnyalatot találni, a NYX viszont hál'istennek hozta a csodás Auburn árnyalatot, amit nagyon boldogan használok! Sosem kopik le estig, a waxot is használom hozzá, és a kettő kombinációja tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

silvike

2015. július 2.

Nekem bevalt, termeszetes hatast lehet elerni vele, szep atmenetes szemoldokot lehet vele csinalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

kessi91

2015. május 3.

Óvatosan kell használni a waxot, de amúgy szuper, jól tart. Nekem nem egész napra (az inkább az Alverde szemöldökformázója), de gyönyörű, természetes hatást lehet vele elérni. Összességében ajánlom!:) A tartóssága miatt kap csak 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Makkancs

2015. április 24.

Kettő is van belőle. Az elsővel szemöldökügyileg mellélőttem. Ez a brunette, amit csak vöröses hajúaknak ajánlok. Az én hamvas, közép barna hajamtól nagyon elüt, de szemfestéknek nagyon szép, ezért el fog fogyni. Ami viszont tökéletes, az a blonde doboz sötétebbik barnája. Egy nagyon szép világos hamvas barna szín, könnyű vele dolgozni. A másik szín pedig a szemhéjamon nagyon szép. A wax nekem sem jó, a kis ferde ecset pedig valóban kriminális, ezért egy pont mínusz. Még szívesen kipróbálnám a Taupe/ash árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate