NYX Professional Makeup

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• könnyű használhatóság
  • diszkrét végeredmény
  • könnyed, vízálló formula
  • a végeredmény: vastagabb, teltebb, természetes hatású szemöldök

5 árnyalatban kapható

1000 Ft - NYX Eyebrow Gel
Ár: 1000 Ft , Eladó: Dodicsenko
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
Ár: 700 , Eladó: molivi
Állapot: Keveset használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás
tara95

2019. március 28.

Akár gyártják, akár nem, csatlakozom a 74 maxos véleményhez.

Blonde árnyalat az enyém, tökéletesen passzol. Elsőre is szuper végeredményt értem el vele, természetes és fixálja a szálakat is.

Az állaga inkább habos-waxos, én a tenyerembe nyomtam egy keveset és onnan vittem fel, hát...csak az olaj hozta le.

Egyetlen problémám, hogy nem sikálhatom minden reggel a kezem, még ki kell agyalnu hogy hova kéne tenni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Akár gyártják, akár nem, csatlakozom a 74 maxos véleményhez.

Kittx44

2019. február 28.

Tökéletes, teljesen vízálló. Sok szemöldök formázót próbáltam mar drágább árkategiriában, de ennél jobb nincsen
Tudni kell vele dolgozni, mert gyorsan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Tudni kell vele dolgozni, mert gyorsan szárad.

backardi165

2019. február 6.

Régóta vágytam erre a szemöldök gélre és rgy cseppet sem bántam meg,hogy megvettem! Sötétbarna színüt vettem és imádom! Nyáron maga a az álom,hogy a nagy melegben az arcom törölgetése közben sem moccan el a helyéről! Ferde végü ecsettel viszem fel!Nagyon kevés is elég belőle viszont nagyon gyorsan és határozottan kell vele dolgozni ,mert gyorsan szárad! Nálam 5 csillagot megér ,de ha lenne több azt is megadnám! Újrevevős az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Anett0721

2018. október 29.

Szuper termék, szuper áron. Nagyon sötétbarna szemem és szőke hajam van, a szemöldököm is nagyon sötét. Erre a kombóra a blonde árnyalat a tökéletes hétköznapokra és finomabb vagy szájhangsúlyos sminkhez, de pl. decensebb sminkhez a brunette is jól megy rajtam.
Nem kopik, tartós, olajos lemosóval mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Nem kopik, tartós, olajos lemosóval mosom le.

WednesdayAddams

2018. október 21.

Három szál szemöldököm van és az is szőke, magyarul nem látszik belőle semmi (a természetes szőke haj átka...). Ha nincs megrajzolva olyan vagyok mint egy leukémiás, szóval nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy kitetováltatom (nem csíkban - pfej -, hanem microbladinggel), mert olyan nehéz volt rá olyan terméket találni amivel természetesen, tartósan és legfőképp gyorsan meg tudom rajzolni, de jelentem, megtaláltam! Gyorsan szárad, gyönyörűen fixálja azt a két szálat ami van, és iszonyatosan tartós, és tényleg vízálló, már strandoltam is vele és meg se moccant. Blonde árnyalatban használom ami nagyon jól megy a szőke hajamhoz, illetve akkor is tökéletes, mikor pasztell hercegnőként nyomom, mint például most is. Egyérteműen ötös.

Update: Tavaly nyáron beszereztem az ABH Dipbrow Pomadet, mert a 40 fokos melegben már nem teljesített annyira jól, nem kenődött el látványosan, de éppen annyira, hogy engem már zavarjon. Továbbra is nagyon jó terméknek tartom, bár az ABH-val nem veszi fel a versenyt, és akinek nincs zsíros bőre, mint nekem, annak tökéletes lehet. Egyetlen baja, hogy nekem nagyon hamar beszáradt, pedig mindig rendesen visszazártam a tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

matanee

2018. augusztus 9.

Szerintem egy életre megtaláltam a tökéletes szemöldökformázót. Ha soha nem vonják ki a forgalomból, akkor életem végéig ezt fogom használni. Nagyon jól lehet vele dolgozni, ügyesebb napjaimon kifejezetten tökéletes szemöldököt is tudok rajzolni. Leginkább rajtam múlik milyen lesz, a gél maga tényleg minden igényt kielégít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Imááádom. egyszerűen tökéletes termék.
Szőke hajam van és sötét szemöldököm. Inkább világosabbat szeretem a szemöldökömre, a Blonde árnyalat tökéletes. Nagyon nagyon tartós, szuper könnyű vele dolgozni. Ecsetét is ajánlanám a NYX-től, kettő együtt bomba.
Jó lenne venni valami olyan terméket amire ki lehet nyomni a szemöldök festéket mert a kezemet eléggé befogja rendszeresen.
Az ára pedig hát egy vicc. Nagyon olcsó! Ajándéknak is tervezem. Természetesen 5 csillagos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Imááádom. egyszerűen tökéletes termék.

Szoniboni

2018. március 29.

Enélkül én már nem is tudnék élni. :D
Nem önmagában használom, bár egy ideig úgy csináltam, 2 árnyalattal a természetesebb hatásért, de nem könnyű vele dolgozni, bele is kell jönni, és az egész szemöldök kitöltése vele fölösleges is,mert más termékekkel egyszerűbb, gyorsabb. Mostmár, hogy régebb óta használom, rájöttem, hogy mit hogy érdemes, és inkább az alapot (vázlatot) megcsinálom cezurával, aztán azokat a részeket, amiket precízebbre szeretnék ezzel, majd a kis hézagokat kitöltöm porral. Amíg nem volt erre egy jobb szemöldök ecsetem, addig az Essence ferdevégű vékony tusecsetével csináltam és azzal is teljesen jó volt. Este úgy jövök haza, hogy ha csak egy dolog van az arcomon, ami ugyanolyan, mint elinduláskor volt, akkor az a szemöldököm. Szerintem már több, mint fél éve napi szinten használom, de még nem érzem, hogy akár a 20%-a elfogyott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Enélkül én már nem is tudnék élni. :D

Dorothy13

2018. január 20.

Legmenőbb szemöldökformázó smink a vilagon !😱😍😎 évekig ceruzát, port, vagy zseles spiralt , használtam, sikertelenül, nap végére de sokszor mar nap felére is eltűnt a fele, lekopott, az amugy is kusza hosszú szálú szemoldokszalak pedig egnek álltak . Aztan megvettem ot:) nagyon nagyon pici is eleg, en elore ki nyomok egy pici adagot az egyik műanyag puderes fedom tetejére es onnan veszem fel ferde végű ecsettel , nagyon szepen lehet vele dolgozni, gyorsan köt. Nekem a Blonde árnyalat van meg, pont jó:) eddig az Anastacia pomade-t akartam megrendelni es kipróbálni , de egy időre jegelem ezt a tervet, teljesen felesleges ha itt van ez a kis csodaszer, mellesleg az ára is jó, szuper tartós, szepen pigmentalt és jól megfogja a szemoldok szálait is, nalam ő nyert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

janka.s

2017. december 14.

Legkedvencebb szemöldökcucc. Hosszú évek kísérletezésének eredményeképp, rengeteg kipróbált-kidobott-beszáradt-szekrénymélyérepakolt pomádé és ceruza után, azt hiszem révbe értem szemöldök terén. ;-) Hacsak rá nem veszem magam a microbladingre. Lényeg a lényeg, másodszor veszem újra a Blonde árnyalatot, az előző közel 7 hónapig elég volt napi(!) használat mellett. Én az Essence precise eyeliner ecsetével használom (tudom, hogy nem az a céleszköz, de nekem ez vált be hozzá a legjobban). Valóban nagyon gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, de gyakorlott kezeknek ez nem jelenthet akadályt. Cserébe lerobbanthatatlan. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag