NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Új, csomagolt! NYX Lip Lingerie Lipstick
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1500 , Eladó: Merci24
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budaörs/Bp, fizetés: Posta vagy személyesen Budaörs/Bp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dustyrose

2017. november 14.

A színek számomra túl hűvösek, a legtöbbjüknek szinte szürkés undertone-ja van.A pár szín ami megtetszett és kipróbáltam olyan mértékben szárított, ahogy még egy folyékony rúzsom sem, ami nagy dolog a Sleek matte me-je után.Tartósnak tartósak, de nem adnék ki ennyi pénzt olyan termékért amit ennyire kényelmetlen viselni.A soft matte lip cream fényévekkel kellemesebb viselet, ahogy a liquid suede is, azokat sokkal inkább ajánlanám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Bippaa

2017. október 18.

Imádom. Honeymoon és Exotic árnyalata van meg. A honeymoon sajnos nem illik a bőröm színéhez, de tényleg nagyon tartósak, felvitelnél körültekintőnek kell lenni, mert nagyon gyorsan szàarad, nehéz korrigálni. Honeymoon egy rétegben foltos. Nagyon tartós. Jár az 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

kovexti

2017. október 16.

A színnel kicsit mellélőttem (Corset), de nagyon jó. Az applikátora szuper, gyorsan szárad, tökéletesen matt, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

AnikoB

2017. október 16.

Nagyon vágytam rá, úgyhogy most Glamour-napokon beszereztem egyet, Corset árnyalatban. A színnel kapcsolatban vegyesek az érzéseim, így 3x-i használat után már megszerettem, de ha tehetném, már nem ezt venném. Amúgy az állaga tényleg sűrű, de nekem az applikátorral sem volt semmi gondom. Egyáltalán nem kényelmetlen viselni, én meg sem érzem, mondjuk rájöttem, hogy elég vékonyan kell kenni és így is ugyanolyan tartós. Mindenképp be fogok szerezni további árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Virag037

2017. október 7.

Ma nagy örömömre felfedeztem, hogy vidéken is lehet kapni a Douglas üzletekben.
Az Exotic árnyalatot szereztem be, ami egy őszi, kevésbé nude barnás/vöröses szín. Nekem semmi bajom az ecsetével, kifejezetten tetszett. Ár/érték arányban nagyon jó. Az állaga elsőre kicsit sűrű volt nekem Huda és Kylie után, de tetszett. Szépen mattra szárad pillanatok alatt, de alig érzem a számon. Evésnél is csak a szám belső feléről jött le. Több színt is be fogok szerezni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Ma nagy örömömre felfedeztem, hogy vidéken is lehet kapni a Douglas üzletekben.

bogmir

2017. október 6.

Nagyon tetszik a színe (exotic), de elég kényelmetlen viselni és egyáltalán nem olyan tartós, nem is lehet korrigálni, pedig nem annyira olcsó termék. Ennek ellenére sokat használom, sőt el is használtam, de biztosan nem fogom újravenni, maximum ha egyszer olcsóbb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

ildi98

2017. október 3.

Nagyon szerettem volna szeretni, gyönyörű színt sikerült beszerezni, de borzasztóan szárít, elviselhetetlen volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Abbie182

2017. október 3.

Közel sem olyan tartós szerintem, mint a soft matte lip cream, de nagyon szép nude színek vannak belőle. Nem szárít, könnyű felvinni, nagy a választék és egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

milaer

2017. szeptember 27.

Nagyon szép szineik vannak, illetve elég tartós termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Nagyon szép szineik vannak, illetve elég tartós termékek.

emesebvarga

2017. szeptember 26.

Gyönyörü árnyalatok és tartós is, de valóban nehéz kicsit bánni az aplikátorral. Viszont szerintem a nyxnek ennél jobb termékei is vannak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag