NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Új, csomagolt! NYX Lip Lingerie Lipstick
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1500 , Eladó: Merci24
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budaörs/Bp, fizetés: Posta vagy személyesen Budaörs/Bp

lysza1985

2016. június 15.

A bedtime flirt árnyalatot választottam, ami egy ilyen mályvás-barnás nude, hamar mattra szárad, onnantól nem kenődik, nekem tetszik, valószínűleg veszek még más színben is majd.

Update: vettem exotic színben, amely ilyen vöröses-barnás, egyáltalán nem nude, de nem is hivalkodó.
Embellishment- lilás-szürkés árnyalat.
A bedtime flirt nagyon bejött, csodás my lips but better. Mivel nem akartam ugyanolyan típust, ezért vettem két más árnyalatot, amik viszont több bátorságot igényelnek, hogy hétköznap is viseljem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Embellishment- lilás-szürkés árnyalat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag