NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Új, csomagolt! NYX Lip Lingerie Lipstick
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1500 , Eladó: Merci24
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budaörs/Bp, fizetés: Posta vagy személyesen Budaörs/Bp

MaDalma

2019. április 1.

Hidratálás nélkül a szárítósabb kategóriába tartozik. Nagyon szépek a színek, tartós, könnyen felvihető, szép mattra szárad. Mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

olizbo

2019. március 25.

A Lie to Me nevű árnyalatot vettem meg pár hónapja.Szinte minden nap használom,imádom a színét,és a pigmentáltságát.Az egyetlen gondom vele,hogy szárít.De ezt könnyen el lehet kerülni,ha megfelelően hidratálja a száját az ember használat előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

slasherin

2019. március 18.

Nagyon szép színe van, kevés is elég, hogy rendesen fedjen és baromi tartós. Tény, hogy alá kell hidratálni, de nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

marlu

2019. március 10.

Én a French Maid nevű árnyalatot szereztem be. Hamar szárad, így nehezebb korrigálni, ha túl sokat vittél fel. Csak nagyon jól hidratált ajkakon mutat jól, így télen számomra problémásabb a használata, mert ha csak kicsit is szárazabb a szád, már nem mutat szépen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

kfruzsi142

2019. március 8.

Nagyon tartós, nem szárít, kellőképpen pigmentált és rengeteg színben elérhető. Nekem nagyon bevált, mindennapi használatra is alkalmas. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Csillampor26

2019. február 2.

Katasztrofális! Lehetetlen szépen felvinni, csíkos, nem túlzottan pigmentált. Egy pillanat alatt megszárad, tehát javítgatni sincs lehetőség rajta. Ragacsos és nehéz érzetet hagy a szájon. Tartósnak sem mondanám, 2-3 óra alatt csúnyán lekopik a belseje. Ilyenkor az újabb réteg rákenése szóba se jöhet (bár ez nagyjából egy folyékony matt rúzs esetében sem). Az én számat cserepesre szárította. Az egyetlen pozitívum, hogy nagyon sok szép szín megtalálható belőle, de ezek után én inkabb nem próbálkozok már velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

EroBatto

2019. január 14.

Nekem az exotic árnyalat van meg és imádom. Gyönyörű a színe, a fedése állom és nagyon tartós is <3 Nekem nem szárítja és ha iszok sem jön le. Mondjuk nekem régen mindig kiszárították az ajkaimat a mattrúzsok, de mivel ezek a kedvenceim elkezdtem keresgélni. Előző este leajakradírozom (méz, cukor, citromlé) és utána bebalzsamozom estére az ajkaim és nem lesz így semmi bajuk. Nekem ez vált be, hátha másnak is hasznos lesz :)
A termékre visszatérve szerelmes vagyok. Első nyx termékem és ha minden olyan jó tőlük, akkor még visszatérek vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

csanna25

2019. január 8.

Kicsit szárítja a szám, de nagyon tartós, egyenletes a fedése. Az aplikátora lehetne rövidebb, de szájceruzával vagy ecsettel korrigálható a felvétele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Martika98

2019. január 7.

Szerintem egy fokkal jobb, mint a soft matte termékek. Az aplikátora túl hosszú szerintem, de kis odafigyeléssel lehet ügyelni, hogy szépen felvigyük. Az Embellishment, illetve a Confident árnyalat van meg, az előbbi életem szerelme, mindig is ezt a rúzst akartam. Nagyon tetszik a lilás nude színe, szerintem el lett találva. Evést nem annyira bír, belül lekopik, de szerintem nem vészesen. Az biztos, hogy nem a tökéletes rúzs, amit keresek, de most próbálok minden árkategóriát letesztelni. Szép színekben kapható, ezért megéri beruházni 1-2-re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

lexyweaver

2018. december 5.

Nekem nem váltak be. Nagyon szárít, ragad és csúnyán kopik. 3 árnyalattal próbálkoztam, most már nem fogok többel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag