NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Új, csomagolt! NYX Lip Lingerie Lipstick
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1500 , Eladó: Merci24
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budaörs/Bp, fizetés: Posta vagy személyesen Budaörs/Bp

Klau16

2018. július 24.

Pozitív dolog, hogy nagyon szép színekbe lehet kapni. Nagyon tartós is, de annyira durván szárítja a számat, hogy kb. fél óra múlva muszáj lemosnom, mert kővé dermed az ajkaimon. De ettől függetlenül nem rossz termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

honleany

2018. július 23.

Minden elismerésem ezé a terméké! Gyönyörű nude árnyalatok, ár-érték arányban teljesen megéri! Mindenki megtalálja a számára tökéletes árnyalatot. Az egyetlen hátrány amit én tapasztaltam, hogy egy kissé szárítja az ajkakat,de egy kevés hidratáló felvitele a rúzs alá és teljesen tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Egy álom az összes szín. Kellemes viselet, rendkívül tartós és az ára is szuper. Kedvenc árnyalatom a Push up és a Bedtime flirt. Most az új színekre fáj a fogam. Más színeket is beszerzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

hjuditcrema

2018. július 18.

Szerintem ár-érték arányban teljesen jó termék. 04 Ruffle Trim árnyalatban vásároltam meg, gyönyörű téglavörös-barnás árnyalata van. Valóban mattra szárad, de nem vészesen szárítja a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

szlilly

2018. július 11.

Szerintem ez egy elég király matt rúzs, csak kár, hogy a lehető legborzalmasabb színben sikerült megvennem (Embellishment árnyalat, ami az én világos arcszínemet tovább sápasztja). Maga a termék nagyon jó, szerintem az egyik legtartósabb matt rúzsom (pedig van pár darab), ami ráadásul nem kopik csúnyán, inkább csak megfakul. Gondolkodok még több árnyalat beszerzésén is, de sokkal körültekintőbben fogom kiválasztani őket, mert ez tényleg sajnos nem az én színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

javi

2018. június 13.

Nekem a Push-up árnyalatban van meg. Eleinte nem használtam, mert nem tetszett a színe magamon. Most viszont újra kipróbáltam, és rájöttem mi volt a baj. Vékonyan kell felkenni, mert ha kicsit többet használok belőle akkor szürkés lesz a színe. Amúgy ez az árnyalat nude rózsaszínes, maga a szín szép és a mindennapokra is megfelelő. Alig érzem hogy rajta van a számon, bár kicsit szárítja. Mattra szárad, de láttam most kihoztak új finishűeket is (shimmer, glitter, gloss) lehet beszerzek ezek közül is egyet 🤔 az ivást bírja, ha kopik akkor azt belülről kezdi. Kicsit beleül az ajkak ráncaiba, de nekem nem annyira, mint a Colourpop satin rúzsa. A titok tényleg a vékony réteg alkalmazása. Nálam a NYX soft matt lip cream 5 csillag, ez pedig 4-et kap, mert azt azért jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Massacre

2018. június 13.

Vegyes érzéseim vannak, nagyon sok ideje szemezek ezzel a rúzzsal, így megrendeltem Bustier árnyalatban. Lehet a szín nem a legeslegjobb, nude barnás lila árnyalat ami nekem másokon annyira tetszik, magamon már kevésbé hogyha felkenem, de ez lehet az én hibám, azért próbálkozom majd vele.
Az applikátor tényleg fura, egyenes műanyag, bár engem nem zavar, egyszerű vele a felvitel. Alaposan alá kell hidratálni mert kiemel minden egyes ráncot az ajkakon, kicsit össze is húzza ezért olyan mintha sok sok kis ránc lenne rajta. De hogyha ajak balzsammal alá hidratálunk akkor szebb lesz az eredmény sokkal. Megszárad, még nehéz viseletnek sem mondanám, kicsit tényleg ragad de engem nem idegesít. Vannak ennél jobb folyékony rúzsok is olcsóbban vagy ugyanennyi pénzért, nem bántam meg hogy kipróbáltam, így nem furdal a kíváncsiság, nem vagyok elájulva, de valószínűleg el fogom használni alkalomadtán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

mattmania

2018. május 20.

Nem tudom hova tenni mert igazabol az egyik szin tok rendben van tartós és krémes aztán a másik meg nem valami tartós és úgy kiszaritja a számat ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

KataKr

2018. május 6.

A LIPLI 20-as árnyalat van meg, Teljes mértékben használhatatlan, nagyon elégedetlen vagyok vele. Az applikátor nagyon kemény, alig 'szőrözött', csak a szilárd műanyagot érzem mikor felviszem az ajkaimra. Kb. fél óra után összegyűlik rúzs a szájredőkben. Nagyon hamar kopik, szintén kb. fél óra után (evés és ivás NÉLKÜL). Bármelyik gagyi drogériás rúzs magasan veri...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

pasztibarbi9

2018. április 21.

A 08as árnyalata van meg és abszolút a kedvenc rúzsom! Annyira gyönyörű barnás színe van, nagy bánatomra mindjárt el is fogy:( a tartóssága nem az igazi, illetve picikét szárítja a számat és egy idő után cserepesedik ami nem a legszebb látvány, emiatt kap csak 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag