NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Új, csomagolt! NYX Lip Lingerie Lipstick
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1500 , Eladó: Merci24
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budaörs/Bp, fizetés: Posta vagy személyesen Budaörs/Bp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Grett

2018. április 7.

A westendben lévő bolt nyitásakor tettem szert Bustierre, aminek rajtam erős lilás, kicsit barnás színe van, ami amúgy nagyon szép, bár egyszer megkérdezték, hogy "Rohad-e a szám", de tényleg jól néz ki. :D Az állaga és az applikátor is tök jók, időben szárad, egyetlen gond, sötét szín révén a kopásával van, ami nem egészen egyenletes. Na de, aztán jött a Bedtime Flirt, amit nagyon szeretek, és szépen egyenletesen kopik, valamint a Seduction, amit talán a legjobban szeretek közülük, hiszen az ivást jól bírja. A Ruffle Trim is kibírta a fesztiválozást. Szerintem az árukat megérik, elég sok van benne, és remélem nem fognak összeállni. A szárítás miatt megy a -.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

r3gina

2018. április 7.

Az Exotic és a French Maid árnyalat van nekem meg és hát mindazok ellenére, hogy kettő darab van belőle, nem vagyok annnnyira megelégedve vele. Nagyon robosztus, ha nem vigyázok nagyon kellemetlen viselni. A french maid nagyon foltos, ha keveset viszek fel belőle, ha meg úgy használom, hogy lefedi az egész számat teljesen, rémesen vastag és ragadós. Még keresem azt a módszert, amivel ki lehet belőlük hozni a legjobbat. nagyjából 3 és fél csillag, de annyit nem adhatok, szóval legyen négy mert kedves vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

schnau.adelle

2018. április 3.

Nagyon szeretem, tartós, jól pigmentált ajak termékről van szó, könnyen felvihető, nem ragad és nem is foltos a végeredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Szoniboni

2018. március 29.

Elsőre a Corset árnyalattal nagyon mellényúltam, olyan, mintha alapozót kennék a számra, másodszorra a Seductiont választottam és nagyon bevált a színe. Gyakran használom. Azért 4 csillag, mert a tartósságával annyira nem vagyok megelégedve.

Update: azóta beszereztem még 2 árnyalatot: French maid, és Exotic. Szeretem ezt a formulát továbbra is. Legtöbbször közülük választok hétköznapokon. Délutánra van, hogy érzem, hogy a szám belsején elkezd elválni a számtól a szám felső rétege, mert persze szárít, mint az összes matt rúzs. Ilyenkor Carmexszel pár perc alatt felpuhítom a felső réteget, majd egy kis törcsit bevizezve az egészet le tudom radírozni, utána megint Carmex és pihe-puhák az ajkaim, akár újra is kenhetem. Kár, hogy erre a módszerre nem régebben jöttem rá, mert volt, hogy napokig próbáltam regenerálni a cserepes ajkaim folyamatos kenegetéssel...

Amit még szeretek bennük, hogy egyáltalán nincs szükség ceruzára hozzájuk, és hogy nagyon szépen, precízen lehet a körvonalat is megcsinálni az aplikátorával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Sarkanyka01

2018. március 25.

Én nagyon nagyot csalódtam benne. Elején egészen jó volt, annyi volt vele a bajom hogy megszáradás után is ragacsos maradt, de az szerintem ha megszokja az ember nem zavaró. Viszonylag tartós is volt. Aztán eltelt felbontás után 10 hónap és sokkal kevésbé fed, ha nincs alatta szájkontúr ceruza (a teljes ajkakon) akkor nem is lehet használni, mert szétfolyik. (És tegyük hozzá, hogy "18M" van rajta azaz 18 hónapot kellene bírnia...) Összesen 3x használtam és utána amikor újra elővettem 10 hónap után még 3x, de nagyon nagy csalódás volt... :( Mostmár elfogom használni, de ilyen áron vannak sokkal jobb tartós folyékony rúzsok is. Ez viszont nem azt jelenti, hogy a NYX rossz lenne, mert van még 2 féle rúzsom tőlük és azok jók, csak ezek szerint ez a termékük nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

lilko12

2018. március 19.

Nagyon tartós, sok színben elérhető rúzsokról beszélünk. Mondhatnám, hogy olcsóbb verziós Kylie rúzsok. Nekem a 06os (gyönyörű színű) és a 18as Cashmire silk árnyalat van meg. Mindkettőt nagyon szeretem, de mielőtt megvesszük őket szájon is mindeképp próbáljuk ki,mert én csak kézen swatcholtam le őket és hát szájon teljesen eltérő színű (főleg a 18as, nekem zombis hatású). Ettől függetlenül nagyon szépek, biztosan veszek még párat később :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyrek

2018. március 18.

Szép színek, viszont evés/ivás közben nagyon kopik. Nem szárít, egyenletesen felkenhető! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

marcsi12

2018. március 17.

Ár érték arányba szuper, elég tartós, bár nem annyira, mint a Kylie, Huda, smashbox. Hétköznapra nagyon szeretem. Engem nem szárít. Biztos veszek még pár árnyalatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

XYZ10

2018. március 12.

Nagyon szép színek, könnyű használat, imádom őket. Tartósak és minimálisan kopnak:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 12.

Patrienn

2018. március 11.

Két szín van meg a lace detail és az embellishment, mindkettő telitalálat nálam színben. Az állaguk is jó, egyedül annyi a bibi, hogy az embellishment evés után kopik, de darabokban, ez ugye a világos lace detail színnél nem feltűnő, meg mintha az nem is csinálná :D Na mind egy, így is jár az öt csillag, mert imádom ezeket a rúzsokat!
Szárítani meg szárít, de nem olyan vészes szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Szárítani meg szárít, de nem olyan vészes szerintem :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag