NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Új, csomagolt! NYX Lip Lingerie Lipstick
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1500 , Eladó: Merci24
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budaörs/Bp, fizetés: Posta vagy személyesen Budaörs/Bp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Aryaa

2018. január 13.

Egynek elmegy. Nem a kedvenc folyékony rúzsom, de nem is rossz. Picit ragacsos is marad, miután felkeni az ember. Ami azt illeti, kb. 2-3 órán kersztül marad fent rajtam, de nem is bánom, nekem ez igy megfelel. Mivel nude szint birtoklok, igy a kopásáról azt tudom elmondani, hogy nem túlságosan látható, viszont érzetben eléggé kellemetlen. Az aplikátora pedig valami borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

lareina

2018. január 7.

Végre megtaláltam az IGAZI sötét mélybarna színt ami nem úgy néz ki mintha egy sötét alapozót kennék a számra és aminek felvitel után sincs foltos sáros hatása. Nagyon szerettem a soft matte lip creameket is így eleve nagy elvárásaim voltak a lingerie kollekcióval is. A teddy árnyalat az abszolút szerelem, gyönyörű intenzív szín, talán a kedvenc őszi színem. Brutálisan tartós, egyenletesen kopik, nem repedezik be egyedül a szám belsejénél kopik evés után egyedül. Nem kell újrakenegetni és nem szárított. Könnyű a felvitele, szeretem az applikátort is és a nyx rúzsok illatáért eleve odavagyok. Jár neki az 5 csillag.
UPDATE :
Beszereztem a Lingerie Vault csomagot, 30 árnyalat mini kiszerelésben és le kell vonnom 1 csillagot. A színek között van 4-5 ami számomra használhatatlan :( A sötét barnás, téglás árnyalatokat szeretem, a teddy még mindig nagy szerelem ezen kívül a ruffle trim, embellishment, exotic és a mi amor árnyalatok az új kedvencek. Nincs sötét bőröm de a világos színek 1 rétegben nem fednek és a nudeok inkább alapozónak tűnnek ami nem túl esztétikus. Ez inkább személyes probléma nem feltétlenül a termék hibája lehetetlen hogy minden szín jól álljon. Viszont a fedése pár színnek tényleg nem a legjobb, foltosak. Leginkább a világos színeknek:baby doll, lace detail,satin ribbon és cheekies. - 1 csillag a foltosság és számomra(!!!) nem mind kihasználható. Viszont tetszik az 5 új árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

UPDATE :

rafi

2018. január 5.

Az egyik kedvenc rúzsom lett, elsősorban a színei (szépek és sok közül lehet választani) és a tartóssága miatt. Az illata is jó, az állaga is, lassan kopik, és akkor is egyenletesen, és hamar mattul, csak úgy, mint a soft matte lip cream. Azonban, ennek az applikátora sokkal rosszabb, nehéz vele precíz vonalat húzni, ecsetet is szoktam hozzá használni, ami nem otthoni használat esetén nem túl praktikus. Kicsit nehezebb viselet is, nem mondanám, hogy megfeledkezem arról, hogy a számon van, viszont cserébe tartós és csak nagyon minimálisan szárít.
Igazából a negatívumok ellenére is csak ajánlani tudom, főleg az ár-érték aránya miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

petrahkiss

2018. január 2.

Imádom!! Kedvenc rúzsaim egyike, nagyon szép felkenve, tartós és nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

cattitude

2017. december 20.

Embellishment minit kaptam ajándékba, szürkés-lilás színe van rajtam, de nekem kifejezetten tetszik. a formula nagyon kényelmes, talán ez a legjobb, amivel valaha találkoztam, tényleg nem is érzem, hogy az ajkaimon van a rúzs. nem a legtartósabb, de nem is bánom. az evést amúgy sem bírja egy folyékony rúzsom sem (a Manhattan liptintem kivételével kb). már ki is néztem a Bedtime Flirt és a Ruffle Trim árnyalatokat is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

nikiiabel

2017. december 13.

Első folyékony matt rúzsom volt és nagyon sokat láttam youtube-on hogy sok ottani sminkes használja és szereti és úgy voltam vele hogy hát legyen próbáljuk ki. Nem csalódtam benne. Hamar szárad, könnyű felvinni, rengeteg a szín amiből választhat az ember.
Nekem a bed time flirt van meg és nagyon szeretem
Nem a legtartósabb azért egy étkezést nem bír ki és esetleg föl kell kenni egy nap többször. Viszont volt már utána olyan folyékony matt rúzsom amit lehetetlen volt levakarni és hamar ki is dobtam. Ezt viszont nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Nekem a bed time flirt van meg és nagyon szeretem

Csucsi08

2017. december 12.

2017.12.12. Hűű, hát, alig használom. Párszor kentem fel. Rájöttem, hogy nem is tudom igazán hová viselni. Ha reggel dolgozni jövök, úgyis nemsokára eszek, ami leszedi a számról, így vagy letörlöm, vagy újra kell kennem. Egyébiránt, ezek a termékek azért sem nekem valóak, mert furcsán kopnak, és egész nap azt érzem, meg kéne nézem magam a tükörben, mert mivan, hogy csúnyám megkopott, vagy lejött, és mások ezt látják :D

2017.06.30. Végre hozzájutottam egyhez, nekem a Push-up árnyalat van meg. Elég tartós, természetesen evés esetén kopik a száj belső részénél, de egy nude árnyalat esetében ez nem akkora katasztrófa. Szívesen beszereznék más árnyalatot is, majd meglátom :)
Egyetlen hátránya, hogy szárít :(
4 csillagot kap, mert ez az első minőségi matt folyékony rúzsom, de még más márkát is ki szeretnék próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Egyetlen hátránya, hogy szárít :(

boglair

2017. december 11.

Megvettem a Satin Ribbon árnyalatot még a nyáron, a nagy hűhó miatt, de akkor sajnos világos volt a színemhez, így csak most került sor a használatára. Hát nem igazán vagyok vele megelégedve. Foltos, nehéz kenni, szárít és nem fed. Nem tartós, csúnyán kopok, darabokban összeáll, de mégis nehéz lemosni. Egyszerűen fura.. A sephora saját márkás és a pupa matt rúzsok sokkal jobbak ennél. De ennek ellenére még szerintem teszek próbát a NYX rúzsokkal, csak nem a lingerie-kel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

zalla

2017. december 9.

Kellemes viseletű folyékony rúzs. Az applikátora kicsit fura a nagy lapos feje miatt, macerás dolgozni vele. Az egész Lip Lingerie vonalnak elvileg az a lényege, hogy natúr árnyalatokat vonultasson fel. Ez azért gond, mert szerintem jobb a formulája, mint a Soft Matte Lip Creamnek, viszont a színválasztéka jóval kisebb. Épp ezért egyetlen árnyalatban van meg, ami még véletlenül sem nude, hanem egy tompább barnásvörös árnyalat (Exotic). A felvitel után nagyon kellemes viselet, nincs meg az a nehéz "van valami az ajkaimon érzés". Nem extrém tartós, viszont egyenletesen kopik. Ár-érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

kittimingzhi

2017. december 8.

Én nagyon szeretem, eddigi legtartósabb rúzsom, és a színe is fantasztikus! Szeretnék még többet is beszerezni, de egyenlőre csak a 12-es "Lipli" árnyalatra sikerült rávetnem magam...
Amint említettem a színe csodálatos, tartósság szempontjából is elégedett vagyok (4-5-6 órát simán kibír még talán úgy is hogy falatozok, rendes ebédet nem szoktam fogyasztani csak mikor hazaértem, így arról nem tudok nyilatkozni), nekem nincs nehéz érzet a számon miatta, igaz hogy én nem az applikátorával viszem fel, mert nekem az sok gondot okozott, sokkal könnyebben vétettem hibát vele és több terméket vittem fel amitől csúnya és foltos lett... beáldoztam egy külön ecsetet erre, nem egy nagy helyet foglaló akármi, de mégis csak pluszt cipelek, csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag