NYX Professional Makeup

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: napraforgo23, Módosítva: 2017. március 27.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Matt kompakt bronzosító a természetes és egészséges külsőért. Biztosítja a bőr ragyogását az év bármely szakában.

Ár: 2000ft , Eladó: mariann33
Állapot: 1xpróbált ecsettel, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó
dudocska

2018. március 7.

Az eladó lány segített kiválasztani, végül a legsötétebb szín jött velem, a másik/többi elég narancssárgás nekem. Szépen eldolgozható,építhető. Minden nap használom és alig fogyott belőle. Ecsetet hozzáérintem a bronzosítóhoz, és már viszem is fel. A kis tükör miatt főleg nagyon szeretem, nem okozott irritációt, pattanásokat, szóval semmit. :) Tuti sokáig kitart, mert még az ősszel vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Tincs

2018. február 17.

Nagyon tetszik, tartós, szerintem sokáig elég is lesz. Én is szőke vagyok, de én úgy látom passzol (remélem más is). Néha küzdök az eldolgozásával, de alapjáraton szerintem megérte. Az előző bronzositómtól pattanásaim lettek, de ez egyáltalán nem irritál szerintem. Örülök, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

katonafanni

2018. február 3.

Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem e, de pár hónap gondolkodás után a kosaramba került. Világos bőröm van ezért a legvilagosabbat vettem meg (az eladó ajanlasaval). Annyira szerettem volna szeretni... A színe konkrétan vörös. Elkepesztoen hasonlít rengeteg nagyon neutrális pirositomhoz és annak lehet ez is jó lenne. Egyik barátnőmnek természetes vörös haja van és épp ezért neki tökéletesen áll. Az én szőke hajamhoz katasztrófa. Egyébként nem porzik, nagyon tartós és könnyű formulaju, de nem nekem lett kitalalva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

hixux

2017. december 9.

Nagyon szeretem, szép színe van, tartós, sokáig elég és nem drága. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Nagyon szeretem, szép színe van, tartós, sokáig elég és nem drága. :)

kgyrk

2017. október 23.

Az eladó lány ajánlotta az üzletben, a segítségével végre találtam egy, a bőrszínemhez passzoló bronzosítót! :) Ár-érték arányban teljesen rendben van, kb 3000Ft körül van az ára a márkaboltokban. Könnyen eldolgozható és építhető, nem is tudom mit tudnék még mondani róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

ayleen

2017. június 15.

Nagyon durván pigmentált (és porzik is rendesen), úgyhogy nagyon óvatosan kell bánni vele. Viszont gyönyörű a színe, és az arcon is nagyon jól mutat. Az ecsetet ajánlom minden egyes használat utan tisztítani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).