NYX Professional Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ásványi tartalmú, bársonyosan puha klasszikus ajakrúzs. Ápoló összetevői táplálják az ajkat, megakadályozzák a rúzs elkenődését.

Ár: 799 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
NYX Round Ajakrúzs - 640 FIG
Ár: 800 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy+ posta/foxi

profectuscat

2016. május 18.

Rose Bud van meg nekem. Istenkém ez a szín! Mint valami arany csillámos friss gyümölcs :D nem tudom másképp jelemezni. De inkább a rózsaszíb dominál, ez maga a tavasz! Nagyon könnyű viselet, de nagyon tartós emellett. Szépen ráfekszik az ajkakra, nem emeli ki a száraz részeket, teljesen jól viselkedik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

kesha420

2016. május 17.

Electra színben van meg, ami egy hiperpigmentált brutális vörös szín, amibe szó szerint szerelmes vagyok. Krémes, könnyű felkenni, hintőporral mattítva pedig nem moccan. Lassan elfogy, de biztosan újra fogom venni, mert az egyik kedvenc vörös rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

ladora1004

2016. április 28.

Nem a legtartósabb vagy legjobb rúzsom, mégis megadom a maximális 5 pontot, el is mondom, hogy miért :) Nálam a sminkcuccok két kategóriába sorolhatók. Az egyik a high end termékek, amikért képes vagyok csilliárdokat kiadni, viszont el is várom tőlük az ígért extra hatást, tartósságot, szépséget. Ezek azok a termékek, amiket különlegesebb alkalmakra kenek fel, vagy ha tudom, hogy egész nap szükségem van a tökéletes sminkre. A második kategória a többnyire drogériás, olcsóbb termékek, amik nem is kecsegtetnek világot megváltó hatással, de nem is várom el tőlük. Ezek a rúzsok azok, amiket akkor kenek fel, ha elmegyek egy kávéra vagy egy mozira, és amiket nem sajnálok újrakenni 10 percenként :) Ebben a 2. kategóriában tökéletesek a NYX rúzsok és mivel elég sok izgalmas árnyalatuk van, kísérletezésnek is kitűnő, így nem megyek neki a Dunának ha esetleg valamelyik árnyalat mégsem áll jól :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

bgabriella

2016. április 22.

Sikerült egy ilyen öregnyanyás pink árnyalatot kiválasztanom. Azt hiszem "Flower" a neve. Szép meg minden, de az általános iskolai mogorva fizikatanárnőm jut róla eszembe. Figyelni kell, hogy az arc és a szem ne legyen hangsúlyos, mert sok tud lenni. Tényleg nagyon pigmentált. A színválasztás csak az én hibám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

marryjane

2016. március 2.

Sok márkájú rúzsom van, de ez..................ez a legjobb.
- gyönyörű színek
- jól hidratál
- jól pigmentál
- könnyű a viselete
Kell ennél több. Nagy-nagy LOVE.
Elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Sok márkájú rúzsom van, de ez..................ez a legjobb.
- gyönyörű színek
- jól hidratál
- jól pigmentál
- könnyű a viselete
Kell ennél több. Nagy-nagy LOVE.
Elfogy újraveszem.

hvikcsu

2016. február 15.

Imádom ezeket a rúzsokat, karácsonyra kaptam ajándékba 2 árnyalatot és tényleg hibátlanok. Krémesek, nem szárítanak, elég sokáig fenn maradnak, és a színeik egyszerűen tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

s_kitty

2015. december 1.

Nekem a Tea Rose arnyalat van meg. Tokeletes rozsas barnas szin a hetkoznapokra. Szerintem mindenkinek jol allo szin. Nagyon kremes hidratalo ruzs az en extran konnyen kiszarado ajkaimat nem szaritja ki.
Igazsagtalan a ruzst azert lepontozni, mert tul kremes. A cimkejere is ra van irva, hogy: extra creamy lipstick. Ez sotet szinekben valoban elonytelen lehet, de akkor is tajekoztatva vannak a vevok arrol, hogy ez milyen tipusu ruzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

Rovett

2015. november 12.

Fig Figue árnyalat van meg. A sminkes, tanácsadó lány szerint nagyon illik hozzám ez a szín. A testerből ki volt kaparva a rúzs így még swatcholni sem tudtunk. De úgy voltam vele, hogy akkor jöhet a kosárba. Ám itthon felkenve.. Annyira kettős érzéseim vannak. Mert egyrészről szép szín, tetszik si magamon, meg nem is. Igazából fogalmam sincs, hogy milyen ruhát fogok tudni hozzá felvenni. De az állaga szuper, hidratál, és hiper pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

julcs

2015. október 29.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, könnyű és kellemes használni, nem is értem, miért nincs jobb értékelése.... Nem szupertartós, ez igaz, de ennyi pénzért szerintem ez nem is várható el. Cserébe viszont nagyon kellemes viselet, és fél perc alatt újra lehet kenni. Soksok töprengés után a tea rose árnyalatot vettem meg, és jól döntöttem, mert csodás a szín. Szerintem veszek még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

candus

2015. október 20.

Tea Rose árnyalatban birtokolom. A szín imádat, tipikus my lips but better, de annyira krémes és lágy az állaga, hogy már 2 perc használat után is mászik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate