NYX Professional Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ásványi tartalmú, bársonyosan puha klasszikus ajakrúzs. Ápoló összetevői táplálják az ajkat, megakadályozzák a rúzs elkenődését.

Ár: 900 , Eladó: vdora
Állapot: kipróbálva volt csak , Helyszín: Budapest/ Dabas, fizetés: személyesen átvehető Dabason vagy Budapesten
purpuratulips

2015. február 7.

Nagyon régóta szerettem volna egy lilásabb kicsit visszafogottabb rúzst. A 629-es Power árnyalat van meg és imádom. Minden nap ezt használom és nagyon szépen fennmarad majdnem egész nap. Azért evés után frissíteni kell, de szerintem ez belefér. nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Mandel

2015. február 7.

605-ös Mars színben vettem, ami nagyon tetszik, gondom inkább a tartósságával van. Előtte szájkontúrral átsatírozom a szám, így egy fokkal tovább tart. Valószínűleg nem leszek NYX rúzs gyűjtő...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

kay37

2014. december 19.

Electrám van. Gyönyörű szín, szupertartós, bulizáshoz tökéletes, de borzasztó nehéz szépen felvinni, sikerült elsőre bohócszájat rajzolnom vele...mindenképp kell előtte kontúr.Nem szárít, krémes érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

p.patri92

2014. december 17.

Hát ez a rúzs valami eszméletlen, főleg 1500 Ft-ért :) Délután fél 5-kor felkentem, rengeteg pohár vizet ittam, 2x ettem is ( akkora hamburgert mint a fejem 2x) tehát, kapta az "ívet", majd ezek után este 10kor belenéztem a tükörben, és még mindig ott volt az ajkaimon. Csakis ajánlom, biztos, hogy venni fogok még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

lide81

2014. december 17.

A 628-as Tea Rose árnyalatban van meg, visszafogott nappali sminkhez friss üde hatást kölcsönöz. Közepesen tartós. Nagyon kihasználható darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

monika.t

2014. december 8.

Egy barackos-kicsit korallos fényes árnyalatom van. Az egyik legjobb rúzsom, tartós (evés-ivás után egész kicsit kell korrigálni, de ha épp nincs rá lehetőség akkor is vállalható), egyáltalán nem szárít és nincs kellemetlen szaga sem. Úgy látom itt elég megosztó a cucc....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 8.

vebu

2014. december 6.

Én is meglepődtem a rossz értékeléseken, 1400 forintért vettem kb. a Müllerben az Electra árnyalatot, nagyon tetszett az állaga, bár ránézésre én is féltem, hogy nem lesz túl tartós. De szépen mutatott egy teljes reggeli elfogyasztása után is, csak kicsit kellett igazítanom rajta, és aláhidratálással nem is szárít nagyon vészesen. És nagyon szépen mutat az ajkakon a szín! Szerintem ár-érték arányban nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

nadalandy

2014. november 11.

Az enyém a pixiből van. Szerintem borzalmas. Az illata taszító. Miután felkentem kb öt percig tényleg nagyon szépen mutat, de után ide oda csúszkál. Ennél a nagyon dögösvörös színnél (513) pedig ez kifejezetten otrombán hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

zsooofi

2014. október 8.

Hát ez valami tragédia nekem... Semmi színe sincs (617-es Summer love árnyalat) és az íze/szaga valami borzasztó. Még jó, hogy csak ajándék volt, mert tudom, hogy ilyet soha nem szabad vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Kimi

2014. augusztus 27.

Hosszas nézegetés és swatcholás után a Mars árnyalatra esett a választásom. Krémes, tökéletesen fed, tartós. Egyszerűen imádom a színét, a kedvenc rúzsom ráadásul nagyon olcsó is. Képtelen vagyok elhinni, hogy ez a termék bárkinek is rossz lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate