NYX Professional Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ásványi tartalmú, bársonyosan puha klasszikus ajakrúzs. Ápoló összetevői táplálják az ajkat, megakadályozzák a rúzs elkenődését.

Ár: 900 , Eladó: vdora
Állapot: kipróbálva volt csak , Helyszín: Budapest/ Dabas, fizetés: személyesen átvehető Dabason vagy Budapesten
moldvaieva

2014. augusztus 26.

Sajnálattal látom,hogy le van pontozva ez a rúzs,mert szerintem valami hihetetlenül jó ! Eddig Sleek párti voltam.. DE !
Tegnap kaptam kézhez végre az 1. nyx rúzsom (pandora árnyaltban) és meglepetten tapasztaltam,hogy nagyon pigmentált, remek az állaga és a finishe is valami elképesztő... tartósságáról meg csak annyit,hogy mikor letöröltem a sminkem,akkor az ajkaimon még mindig volt a rúzsból. Egyébként az ára is tökéletes (1500) .. egészen biztosan befogok még szerezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

claudia.nyilas

2014. július 4.

Rengeteg színem van belőle, nem rosszak, csak túl krémesek, ezért figyelni kell nehogy elmásszanak a helyükről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Sofi

2013. július 23.

Én is nagyon meglepődtem a negatív véleményeken. A Thalia árnyalatot birtoklom, és bár a színe teljesen más, mint ahogy azt vártam, a minősége szuper. Nem mászik el, tartós, hidratálás után pedig egyáltalán nem emeli ki a szám hibáit, nem gyűlik össze a ráncokban. A legrosszabb, hogy itthon már egyáltalán nem lehet kapni, így csak a rendelés maradt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

karina

2013. február 11.

pro hogy rengeteg szín van és olcsó. de egyébként igen... Maggie véleményével totál egyetértek.
Valamelyik blogon a swatchok végén díszelgett ez a sor, minden benne van:D
"it looks cheap it feels cheap but hey, its cheap"
Ki lehet fogni amugy jobb darabokat is, de nagyon zsakbamacska:( en egyszerre rendeltem 12t, abbol egy jo.
Viszont vehettem volna helyette 1-2 nagyon jot, szoval nem eri meg kiserletezni (nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Valamelyik blogon a swatchok végén díszelgett ez a sor, minden benne van:D
"it looks cheap it feels cheap but hey, its cheap"

kato17

2012. október 27.

Azt hiszem egyértelműen kiderül, hogy mennyire szeretem ezeket rúzsokat, ha azt mondom összesen 24 szín lapul otthon a fiókomban belőle. :)
Mindet imádom, mert nagyon-nagyon krémes, tartósabb mint a többi rúzsom, az illata kicsit erős lehet a többségnek, de én még ezt is szeretem benne, és több mint 160 árnyalatban kapható....mi kell még? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Nita

2012. július 29.

Nagyon meglepodtem az itteni negativ velemenyeken,nekem 12 vagy 14 db szinem van,es mindegyik gyonyoru!Szerintem megeri az arat....A kedvenceim: indian pink,thalia,tea rose,paris...jah es B52 imadom oket:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Kriszti.B

2012. június 8.

Az enyém rettentő kemény, kb alig bírok kicsikarni belőle valamennyi színt, nem is értem, eddig mindenhol azt olvastam, hogy krémes :S
Amúgy a szín szép lenne, csak kivagyok, hogy percekig kell kenegetni, ilyennel még nem is találkoztam...
Még próbálkozok, ha valahogy sikerül megoldani, updatelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Még próbálkozok, ha valahogy sikerül megoldani, updatelem...

Biu

2012. május 17.

Magam sem értem, másnak hogy nem válhatott be ennyire, én két színt birtoklok, Strawberry Milk, illetve Tea Rose, és abszolút meg vagyok velük elégedve, az én számon nem csúszkálnak, pedig még ajakceruzát sem használok, nem a legtartósabb, de árához képest szerintem megfelelő minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Kandi

2012. január 26.

Ma teszteltem az első ilyen rúzsomat, és nekem abszolút bevált, nem is értem miért kapott ennyi negatív véleményt. A rúzs maga valóban nagyon "puha", de nekem kontúrral használva nem kenődött el. Kellemes az állaga, erősen pigmentált, sokáig fenn maradt a számon, nekem abszolút bejött :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

agi

2012. január 18.

egyetertek az eddigi velemenyekkel, de meg azzal is kiegeszitenem, hogy nekem mar normalisan felkenni se sikerult, valahogy sosem lett egyenletesen, meg a vilagosabb szinek sem, legfeljebb ha 10 percet benaztam az ecsettel, annyit meg nekem nem ernek meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate